23 Şubat 2022 burç yorumları! Akrep ve Terazi için önemli gelişmeler var!

23 Şubat 2022 tarihinde koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu neler bekliyor? Özellikle Akrep ve Terazi burcunun çok dikkatli olmasında fayda var..

23 Şubat 2022 burç yorumları! Akrep ve Terazi için önemli gelişmeler var!
Yayınlanma Tarihi : 22 Şubat 2022 18:26

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcunu bekleyen önemli bir gelişme var. Uzaktaki bir dosttan alacağınız kötü haberlere hazırlıklı olun. Sakin olmanızda fayda var.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

İkili ilişkilerde Boğa burcundan olanlar dikkat etmeli. Boğa burcunu bekleyen önemli gelişmeler derinden etkileyebilir. Öyle ki bu durum maddi açıdan da olabilir, sağlık açısından da ..

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

İkizler burcundan olanlar için yine sıradan bir gün. Hava değişimine dikkat etmelerinde fayda var. Kış yavaş yavaş çıkmaya başlamışken son haftayı hasta olarak geçirme riskleri var.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç burcundan olanları oldukça iyi gelişmeler bekliyor. Bu güzel haberler arasında uzun zamandır beklediğiniz bir müjdenin haberini alacaksınız. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burcundan olanlar maddi açıdan sıkıntılı bir sürece girebilirler. Harcamalarını yaparken dikkatli davranmalarında fayda var.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak burcundan olanlar için duygusal bir gün. Bu duygusal gün geçmişe sizi sürükleyebilir. Olur olmadık şeyleri dert edip kendinizi üzmemenizi öneriyoruz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi burcundan olanları güzel haberler bekliyor. Uzun zamandır beklediğiniz şeyler gelebilir. Oldukça güzel günler sizi bekliyor ki bir rahatlama sürecine gireceksiniz. Eline gelecek bu şanslı günleri iyi değerlendirin.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Akrep burcundan olanları bekleyen önemli bir haber var. Büyük bir müjde tıpkı terazi burcunda olanlarda olduğu gibi sizi bekliyor. Bu şansı sizin de iyi değerlendirmenizde fayda var.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay burcundakileri, ruhsal açıdan krize sürükleyecek kötü bir haber gelebilir. Dışarıdaki insanlara dikkat edin. Size huzur vermeyen insanlardan uzak durmanızda fayda var görünüyor. 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Oğlak burcundan olanları güzel bir haber bugün beklemediği gibi, kötü haber de beklemiyor. Açıkçası sıradan bir gün olacak.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Uzun zamandır istediğiniz bir şey olabilir. Kova burcundan olanlar o istediği şeyi artık ertelememeli. ileriki dönemde almak güçleşecek. Görünüyor..

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Gelelim Balık burcuna... 

Balık burcu belki de en şefkatli burçlardan biri. Bugün yine birilerine yardım edeceksiniz ve bu sizi çok rahatlatacak.

Ayrıca sizlerle Onedio internet sitesinde yayınlanmış olan Balık Burcuna ait özellikleri de paylaşmak istiyoruz.

İlginizi çekeceğe benziyor.. İşte Balık Burcunun çok hoşuna gidecek o özellikler..

Su grubuna dahil olan Balık burçları 20 Şubat – 20 Mart arasında doğan kişilerdir. Duygusal yapıları, şefkatli tavırları ve geniş hayal güçleriyle kendilerini gösteren balıklar insani tavırlara oldukça önem verirler. Balık son derece merhametli ve yumuşak bir burçtur. Yardımseverlerdir.  Balıklar 'hassas' olarak anılırlar. 

Çok yetenekli olmalarına rağmen kendilerini övmezler. Sevdikleri her şey için kendilerini adarlar. Bu sebeple iyi bir eş adayı olarak görülebilirler.

Güzel bir hayat için sürekli düşler kurarlar. Estetiğe ve güzelliğe oldukça önem verirler. Evleri, sofraları, bulundukları çevre göze hitap etmelidir. Sanata yatkın olabilirler.  Alttan alan tavırları yüzünden, anlayışlı ve evrensel bir bakış açısına sahiptirler.