28 Aralık 2022 bugün burcun neler söylüyor? İkizler coşacak, Teraziler ve boğalara uyarı var

Günlük burç yorumlarınız; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için 28 Aralık 2022 Çarşamba burç yorumları. Bugün burcunuz neler söylüyor?

28 Aralık 2022 bugün burcun neler söylüyor? İkizler coşacak, Teraziler ve boğalara uyarı var
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2022 22:41

Bugün burcunuz neler söylüyor? İkizler burcu için oldukça enerji dolu bir gün olacak. Aynı zamanda teraziler için şans kapıyı çalmak üzere. Önemli olan bu güzel şansı değerlendirebilmek.

Boğa burcundan olanların ise dikkatli olması gerekiyor. Canınızı sıkabilecek bazı olaylar yaşanabilir. Bu olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. 

KOÇ BURCU

İyimser, coşku dolu bir Çarşamba. Yay burcundaki Ay-Venüs kavuşumu, seyahat sektörünüzde duruyor hafta sonu için arkadaşlarınızla veya ailenizle bir şeyler planlayabilirsiniz.. Kesinlikle iyi bir ruh halinde olacaksınız. Dışarı çıkmak, dikkatinizi dağıtmak, sosyal hayatınızı keyifli bir şekilde canlandırmak isteyeceksiniz.

Partneriniz varsa güzel projeler sayesinde özellikle yakın hissedeceksiniz.
Yalnızsanız iki kalbin buluşma günü: bir flörtle başlayacak ve sonrası güzel olacak.

ASLAN BURCU

Terazi'deki Güneş-Merkür-Mars kavuşumu ile iletişim önceliğinizdir. Aklınızda binlerce fikir olacak ve bunları paylaşmak isteyeceksiniz. Patrona bir teklifte bulunmayı veya bir iş stresi faktörü hakkında konuşmayı düşünebilirsiniz. Her şeyin bir zamanı olduğundan, özellikle Merkür gerilemesi göz önüne alındığında, tam olarak ne demek istediğinizi bildiğinizden emin olun.

Partneriniz varsa onunla daha çok vakit geçireceksiniz ya da o isteyecektir. Tereddüt etmeyin, samimi bir gün planlayın.
Yalnızsanız Yakın zamanda biriyle tanıştıysanız, bugün daha fazlasını öğrenmek isteyeceksiniz.

YAY BURCU

Burcunuzdaki Ay ve Venüs kavuşumu size çekicilik katıyor, keyifli olayları sosyal hayata taşıyor ve sizi heyecanlandıracak bir çıkış olabilir. Aynı zamanda, Güneş-Merkür-Mars kavuşumu, sosyalleşmek, yeni profesyonel bağlantılar kurmak için ideal bir zaman olduğunu gösterir. Bir meslektaşınızın yeni iş fırsatları sunabileceğini görebilirsiniz.

Partneriniz varsa rutini bozmak için bir gezi düzenlemeye yönelik aşırı isteklisiniz.
Yalnızsanız harika bir atmosfer, ismi A harfi ile başlayan birine aşık olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Bugün çalışmıyor olmanız mümkündür, ancak kendinizi işe vermek zorunda hissetmeniz de aynı derecede mümkün. Enerjiler zirvede olmadığı için, bugünün pasajları, merakınızı ve hayatınızı aydınlatabilecek, daha canlı hale getirebilecek.
Partneriniz varsa bağı daha da güçlendireceksiniz, iki kişilik önemli bir projeden bahsedeceksiniz!
Yalnızsanız gezegenler kalbin işlerini yavaşlatıyor. Bir flörtleşme olabilir: anın tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU

Güneş-Merkür-Mars kavuşumu ile alışverişe çıkma havasında olabilirsiniz, pazarlık yaparak alışveriş yapacaksınız. Eğer vintage veya ikinci el eşya ya da kıyafetlerden hoşlanıyorsanız, iyi bir fırsat bulacaksınız. Uzun zamandır arzuladığınız bir şeyi satın alacaksınız.

Partneriniz varsa Partnerinizle kendinize lüks bir şeyler ısmarlamak istiyorsunuz ve lüks bir yaşam sürmeye gücünüz yetiyorsa neden olmasın?
Yalnızsanız Hayatınıza tatlılık katacak çok romantik bir karşılaşma olabilir.

OĞLAK BURCU

Terazi'de burcunuzla birleşen Güneş-Merkür-Mars, mutlu olmamanız gerektiğini gösteriyor! Hedeflerinizin, hırslarınızın olduğu sektörünüzde gezegenlerin enerjisi hakim ve bu nedenle, olağan sınırların ötesine geçmek ve konfor alanından çıkmak için mükemmel bir zaman. İlerlemeye ve değerinizi göstermeye hazırsınız!

Partneriniz varsa biraz huzursuzsunuz: Diyalog bir tartışmaya dönüşebileceği için dikenli konularla girmeyin.
Yalnızsanız küçük flörtler, duygular ve geçici maceralar bugüne hakim olacak.

İKİZLER BURCU

İkizler'deki Güneş, Merkür ve Mars size süper enerjiler veriyor, her zamankinden daha dinamiksiniz! Keyif önceliğiniz olacak, bir hobi veya favori sporunuzu yapmak isteyeceksiniz. Çalışıyorsanız, bir meslektaşınızla sohbet etmenin işler daha eğlenceli hale getireceğini görebilirsiniz.

Partneriniz varsa partneriniz sizi şımartıyor.
 

TERAZİ BURCU

İlişkiler söz konusu olduğunda, esnek bir yaklaşım benimsemek en iyisidir. Bir kişinin ne yaptığı veya söylediği konusunda hemfikir olmayabilirsiniz ama burcunuzdaki Güneş, Merkür ve Mars, olumlu sonuçlar elde etmek için açık fikirli olmanızı, iyi ilişkiler kurmanızı tavsiye ediyor. Aynı zamanda, geçiş, imaj değişikliğini başlatmak için harika bir gün olduğunu gösteriyor!

Partneriniz varsa : gün çok keyifli geçecek.
Yalnızsanız Size kur yapan kişiyi daha iyi tanımak istemekte haklısınız, ancak Sherlock Holmes'a dönüşmeyin.

KOVA BURCU

Günümüzün astral geçişlerinde, mutlaka itibarlı ve etkili bir kişiyle bir uzlaşma bulmak zorunda kalabilirsiniz. Ne yazık ki, ilerlemek istiyorsanız bu kaçınılmaz olacak.. Terazi'deki Mars, aklınızdakileri kararlılıkla yakalamanız için bir davettir. Örneğin, bir iş bulmak veya bir anlaşma kazanmak ve bir sözleşme imzalamak. Bu nedenle, başkalarının ne düşündüğü hakkında endişelenmeden, ulaşılacak hedefleri takip edin.

Partneriniz varsa bir süredir düşündüğünüz iki kişilik önemli bir proje hakkında konuşabilirsiniz.
Yalnızsanız kalp şeklinde bir gün: bugün aşk ve tutku hayatınıza girebilir

YENGEÇ BURCU

Güneş, Merkür, Terazi'deki Mars, evinizin, ailenin bölgesine ışık tutuyor. Bugün çalışmak zorundaysanız, bunu uzaktan yapıyor olabilirsiniz. Genel olarak, bugün işe gitmek çok zor olabilir: yuvada kalmak isteyeceksiniz. Öte yandan, çalışmıyorsanız, rahatlamak, sevdiklerinizle vakit geçirmek için iyi bir gün.

Partneriniz varsa Geri giden Merkür'ün varlığı, yapıcı bir diyalog kurulmasına yardımcı olmuyor, gerginlik hakim.
Yalnızsanız ​​Daha olumlu olmaya çalışın.

AKREP BURCU

Sizin için her şey siyah veya beyaz, ya hep ya hiç. Ancak Ay-Venüs kavuşumu ile bazı arzuları tatmin ederken makul sınırlar içinde kalmalısınız. Hele de kendinizi masrafa sokacak olursanız. Ve kendinize küçük bir hediye vermek günün zevklerinden biri olabilir.

Partneriniz varsa belki iş veya para yüzünden bazı anlaşmazlıklar olabilir.
Yalnızsanız Sizi baştan çıkaranlardan yüksek beklentiler içine girmeyin.

BALIK BURCU

Yay burcundaki Ay-Venüs kavuşumu cömertliğinizi, fedakarlığınızı vurguluyor ve kendinizi faydalı kılmaktan, yardım etmekten, bir insanı gülümsetmekten mutlu olacaksınız. Ayrıca tanımadığınız birine veya yaşlı bir ebeveyne karşı da cömert olabilirsiniz. İyilik yapmak bugün senin görevin!

Partneriniz varsa Partneriniz yeterince ilgili olmadığınız için sizi suçlayabilir.
Yalnızsanız Yeni tanıştığınız birinin kollarına kendinizi körü körüne atmaktan kaçının. Biraz gizem yaratın...