28 Nisan 2022 Bugünkü Burç Yorumları - Günlük Burcunuz Size neler Söylüyor?

28 Nisan 2022 itibariyle günlük burç yorumlarınızı derledik. Bugün günlerden Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için günlük burç yorumları

28 Nisan 2022 Bugünkü Burç Yorumları - Günlük Burcunuz Size neler Söylüyor?
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 18:38

KOÇ BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Koç, aile ilişkilerinde gerilemeler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Lütfen hakkınızda söylenenleri dikkate almayın. Bir süre kendinize odaklanarak, çevrenizde olup biten olaylarla ilgilenmeyin.

BOĞA BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Boğa, yapacağız iş ve eğlence seyahatinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Biraz cüzdanınızı cebinizde tutarak ileri tarihlerde planladığınız eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili İkizler, yakın zamanda gireceğiniz bir kalabalık içerisinde gözünüze ve kulağınıza dikkat edin. Aksi taktirde ilişkinizde kıskançlık krizleri çıkabilir. 

YENGEÇ BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Yengeç, bu yıl belki sizin yılınız olmayabilir. Ancak elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeniz gereken bir yıl olacak. Eğer tuttuğunuzu koparırsanız, kazançlı çıkabilirsiniz.

ASLAN BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Aslan, bugünlerde dış görünüşünüze fazlasıyla takıntılı olduğunuz için çevrenizde gelişen olaylara sessiz kalıyorsunuz. Aile ve ikili ilişkilerde kaçırmayacağınız fırsatlar yaşanabilir.

BAŞAK BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Başak, aile ve ikili ilişkilerde kulağınıza pek te hoş olmayan söylemler gelebilir. Sakin kalmaya ve düzeninizi bozmamaya dikkat edin. Aksi taktirde maddi ve manevi sıkıntıya düşebilirsiniz.

TERAZİ BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Terazi, uzun süredir beklediğiniz gelişmelerin yaşanacağı bir döneme gireceksiniz. Yakın geçmişte yaşanan gelişmeler geleceğin daha da iyi olduğunun habercisi. Biraz daha sabır göstermeniz gerekecek.

AKREP BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Akrep, aile ilişkilerinde gerilmeler meydana gelebilir. Sakin tavırlarınız ile yaşanacak gelişmeleri başınızdan atabilirsiniz. Ayrıca maddi kazançlı bir döneme gireceksiniz. Elinize geçecek parayı harcarken dikkat edin.

YAY BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Yay, gergin olduğunuz bir döneme adım atıyorsunuz. Yanınızda yer alan kişilere, yaşadığınız sıkıntıları yansıtmamaya çalışın. Aksi taktirde sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Oğlak, şanslı sayılabilecek bir döneme adım adım ilerliyorsunuz. Alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Ancak beklediğiniz iş veya para fırsatını görmeden paçayı sıvamayın. Adımlarınızı dikkatli atın.

KOVA BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Kova, söylemlerinize dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Aksi taktirde sevdiklerinizin size karşı cephe almasına neden olabilirsiniz. Gülümsemeyi ve umursamamayı unutmayın. 

BALIK BURCU 28 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Balık, yaşadığınız akıl karışıklığı işinizi ve kazancınızı etkilemeyecek ama ikili ilişkilerde gerilim yaşanacak. Bu yüzden düşünmeden adım atmayın. Yılın tüm şansı sizinle olacak. Ama değerlendirirken sevdiklerinizi düşünün.