29 Nisan 2022 Bugünkü Burç Yorumları - Burcunuzu bekleyen gelişmelerde bugün

29 Nisan 2022 itibariyle günlük burç yorumlarınızı derledik. Bugün günlerden Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için günlük burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzu bekleyenler

29 Nisan 2022 Bugünkü Burç Yorumları - Burcunuzu bekleyen gelişmelerde bugün
Yayınlanma Tarihi : 29 Nisan 2022 01:07

KOÇ BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Koç, bugün beklemediğiniz kişilerle telefon görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. İş ve ilişkilerinizde güzel günlerin başlangıcı yapacağınız bir gün olacak. Fırsatları kaçırmamaya dikkat edin.

BOĞA BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Boğa, ikili ilişkilerde karşı tarafın istediklerine kulak verin. Aşırı halleriniz bazen sıkıntı doğurabilir. Olaylara bakış açınızı değiştirerek, sakin kalmaya dikkat edin.

İKİZLER BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili İkizler, ilişkinizde en mutlu anları yaşadığınız dönemdesiniz. Ancak karşınıza çıkacak olumsuzluklara, özgüveninizi bir kenara bırakarak olaylara ılımlı yaklaşın.

YENGEÇ BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Yengeç, aradığınız ilişki bugün kapınızı çalabilir. Çevrenize göz atmayı unutmayın. Ancak iş hayatınızda bazı şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu yüzden sakin kalın ve olayları gözlemleyerek bir sonraki adımınızı hesap edin.

ASLAN BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Aslan, aradığın kişiyi bulmak için daha fazla beklemene gerek yok. Çok seçici olduğun şu dönemde, kendinden çok çevren ve iş hayatınla ilgilenmelisin. Aksi taktirde alacağın telefonlar canını sıkabilir.

BAŞAK BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Başak, bugün de mutlu olduğunu iddia ettiğin bir gündesin. Güçlü durmaktan ve her şeyin bir düzen içinde kalmasından yorulduğunu ve yardım istediğini artık dile getir. Aksi taktirde bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsin.

TERAZİ BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Terazi, beklediğin kazançlı günler kapında. Bazı olayları akışına bırakarak, fazla kafaya takma. Bel ve sırt bölgesinde yaşayabileceğin ağrıları da dert etme. Geçici bir sıkıntılı süreçtesin.

AKREP BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Akrep, mutlu ve huzurlu olduğunu iddia ediyorsun ama değilsin. Yakın zamanda kalabalık bir ortama gireceksin. Enerjini yükseltecek insanlarla ilişkilerini geliştir. Kazançlı günler ise çok yakında.

YAY BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Yay, ikili ilişkilerde sıkıntılı bir sürece girebilirsin. Bir söz veya davranış canını sıkabilir. Ancak sakin kal. Aksi taktirde her şeyin sebebi sen olabilirsin.

OĞLAK BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Oğlak, kazançlı olduğun şu günlerde eline geçen parayı iyi değerlendir. İkili ilişkilerde gösterişten uzak dur. Nazar değebilir.

KOVA BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Kova, canınız sıkılabilir. Ancak bunun sebebi yine sizin depresif ruh haliniz. Bazı olayları akışına bırakarak, rahatlamaya çalışın. Aile ilişkilerinde gerilime neden olmak istemiyorsanız, çevrenizde gelişen olaylara sessiz kalın.

BALIK BURCU 29 NİSAN 2022 GÜNLÜK YORUM

Sevgili Balık, yükselişinin devam ettiği günlerdesin. Ancak ikili ilişkilerinde seni kısıtlayan insanlardan uzak dur. Kazancını geleceğinin güvencesi olarak, harcamaktan kaçın.