3 Haziran 2022 Cuma günlük burç yorumları; Yengeçler kemerleri sıkıyor, İkizler yeni bir aşka hazır

Koç'taki Ay, Merkür ve Oğlak'taki Plüton ile uyumsuz konumda ve gezegenlerin bu durumu burçların günün nasıl geçeceğini belirleyen şey oluyor. İşte 3 Haziran 2022 Cuma günlük burç yorumları

3 Haziran 2022 Cuma günlük burç yorumları; Yengeçler kemerleri sıkıyor, İkizler yeni bir aşka hazır
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2022 15:34

KOÇ BURCU
Ay-Merkür ve Plüton arasındaki uyumsuzluk, duygusal olarak kolay bir Pazar olmayacağını gösteriyor. Bu titreşimler güç mücadelelerini tetikleyebilir, sınırları zorlayabilir, tahriş ve iletişim sorunları yaratabilir. Bu nedenle sakin kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacaksınız. Çevrenizdekiler alıngan olabilir ve tepkilerinizi iyi değerlendirmeyerek tartışma yaratma riskini alırsınız.
İlişkiniz varsa; Sevdiğinizi kıskanmaktan kaçının.
Yalnızsanız; İdeal insanı hayal etmeyi bırakın.

ASLAN BURCU
Her zamankinden daha hassas, bugün sizin ve çevrenizdekilerin duygularının altında ezilme riskiyle karşı karşıyasınız. Başkalarını memnun etme yolundan çıkmaktan veya tam tersi olduğunda her şey yolundaymış gibi davranmaktan kaçının. Bir süredir içinde barındırdığınız hayal kırıklıkları beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir. Öğleden sonra atmosfer daha az gergin olacaktır: kendinizi düşünün, rahatlamaya çalışın.
İlişkiniz varsa; kararlarınızı eşinizin kararlarına uyarlamayı unutmayın.
Yalnızsanız; Yeni tanıştığınız bir kişiye ikinci bir şans vermeye karar vereceksiniz.

YAY BURCU
Bugünün arzusu, çevrimiçi bile olsa alışverişe gitmektir, ancak bu gerçekten yapmanız gerektiğini göstermez: Kredi kartınızı ve cüzdanınızı bir çekmecede kapatın! Koç'taki Ay, Merkür ve Oğlak'taki Plüton ile uyumsuz olarak, hafta boyunca yankı uyandıracak şekilde akıllıca harcama yapma riskiyle karşı karşıyadır. Alışveriş yapmak isteseniz bile, dikkatli olmak en iyisidir.
İlişkiniz varsa; partneriniz size bazı sitemlerde bulunabilir.
Yalnızsanız; ​​Size kur yapan birine karşı çok hassas olmayabilirsiniz.

BOĞA BURCU
Kova'daki Güneş-Satürn kavuşumu hala aktif ve Pazar günü muhtemelen biraz kasvetli olacak. Duygularınızı bastırmayın, bunun yerine ne hissettiğinizi dikkatlice inceleyin. O anki ruh halinizi geçmişteki duygularla ilişkilendirmeye çalışın çünkü bunlar neler olup bittiğini anlamanıza yardım edecek.
İlişkiniz varsa; partnerinizle ilgili sorunlar yaşanabilir.
Yalnızsanız; Yeni bir ayrılık düşüncelerinizi meşgul ediyor.

BAŞAK BURCU

Ay'ın Koç'ta Merkür ve Oğlak'ta Plüton ile uyumsuzluğu, etrafınızdakiler, özellikle de sevdikleriniz üzerinde sahip olduğunuz güce dokunmanızı sağlar, ancak her şeyden önce size büyük bir netlik kazandırır. Aynı zamanda Jüpiter'in Balık burcunda olması, iş yerinde prestijli bir konum elde edebileceğinizi gösterir.
İlişkiniz varsa; Partneriniz size hisleri konusunda güvence verecek ve sevildiğinizi ve korunduğunuzu hissedeceksiniz.
Yalnızsanız; ​​Size kur yapan birinin güzel sözleriyle büyülenmeyin. Uyanık olmak en iyisidir.
OĞLAK BURCU
Evde biraz saygınlık hissedebileceğiniz bir Pazar günü. Koç'taki Ay ile Merkür ve burcunuzdaki Plüton arasındaki uyumsuzluk, bir aile üyesinin, özellikle de genç bir erkeğin otoritenize meydan okuyabileceğini gösteriyor. Yaşı ne olursa olsun, "öfke nöbetleri" geçirebilir ve yapılacak en son şey anlaşmazlıkları açığa çıkarmaktır. Özellikle öğleden sonra aile ortamı daha sakin olacak.
İlişkiniz varsa; Profesyonel endişeler ilişkiyi istila ediyor.
Yalnızsanız; Yeni insanlarla tanışmak tamamen size kalmış!

İKİZLER BURCU
Burcunuz için Kova'daki Güneş-Satürn kavuşumu çok uygundur: hırslarınızdan bahseder ve umursadığınız bir hedefe ulaşmış olmanız mümkündür. Görünüşün ruhunuz üzerinde de olumlu bir etkisi vardır: daha güçlü, cesur hissedersiniz, kendinizi daha kolay empoze edersiniz. Kendinizle gurur duymanızı sağlayan bir olay olabilir.
İlişkiniz varsa; ilişkide iyi bir enerji dolaşıyor.
Yalnızsanız; Ruh eşinizi aramaya hazırsınız.

TERAZİ BURCU
Koç'taki Ay, Oğlak'taki Merkür ve Plüton ile uyumsuzdur: Bu geçiş, ailede tartışmalara ve inatlaşmalara sebebiyet verebilir. Muhtemelen bir şey sizi rahatsız ediyor ve normalden daha sinirli olabilirsiniz. Gerginlik artarsa, sadece yürümek için bile evden çıkmak sadece sizin için değil, sevdikleriniz için de faydalı olacaktır. Öğleden sonra huzur ve uyum geri dönecek, birbirinizi anlayabileceksiniz.
İlişkiniz varsa; tartışmaları tetikleyebilecekleri için yanlış anlamalardan kaçının.

Yalnızsanız; Bugün aşk sizden oldukça uzak.

KOVA BURCU
Hayatınızı daha canlı hale getirmek, yeni bir şeyler yapmak istediğiniz bir gün ama Ay Koç'ta, Plüton ve Merkür Oğlak'ta uyumsuzluk içindeyken, sahip olduğunuz güzel fikirleri boğma riskiniz var, özellikle de insanların ne düşündükleri konusunda endişeleniyorsanız gününüz kötü geçebilir. Bunun yerine, kendinizi bırakıp eğlenmenin zamanı geldi! Size neşe ve iyi enerji veren şeyleri düşünün.
İlişkiniz varsa; Partnerinizle birlikte bir maceraya atılmak için doğru atmosfer.
Yalnızsanız; Özgüveninizi destekleyen ve egonuza iyi gelen bir gün olacak.

YENGEÇ BURCU
Beğendiğiniz bir şeyi satın almak için bir miktar paraya ihtiyacınız olabilir, ancak şu anda maddi olarak bunu karşılayacak bir durumunuz yok. Bütçeyi dikkatlice inceleyerek, bunun bir yolu bulunabilir. Örneğin, gelir ve giderlerinizi takip ederek ve birkaç ince ayar ve küçük fedakarlıklarla, satın almayı düşündüğünüzden daha kısa sürede istediğiniz şeyi alabilirsiniz.
İlişkiniz varsa; eşinizi haksız yere suçlama riskiniz var.
Yalnızsanız; ​​Size kur yapan kişinin sizinle dalga geçtiğini düşünebilirsiniz ve muhtemelen yanılıyorsunuz...

AKREP BURCU

Mevcut sorunlar hakkında ısrarla düşünebilirsiniz ve bu endişe ve gerginliği tetikleyebilir. O yüzden bugünlük, sakin olun. Yapılacaklar listesi sonsuz gibi görünse bile, kendinizi baskı altına almak pek bir şey kazandırmaz. Her şeyi aynı anda yönetmeyi bekleyemezsiniz, böylece her seferinde bir görevle karşı karşıya kalırsınız. Kendinizi stresten koruyacaksınız.
İlişkiniz varsa; diyalog karmaşıktır, bir şeyden rahatsızsınız ve memnun değilsiniz. Rahatlayın, olumlu düşünün!
Yalnızsanız: Kimsenin sizi dinlemediği hissine kapılıyorsunuz… Geçici gerginlikler bu arada kendinize ve sağlığınıza dikkat edin.

BALIK BURCU
Kova'daki Güneş-Satürn kavuşumu, burcunuzun arkasında durur. Bu geçiş, hayatınızı etkileyen önemli konularda bir sonuca varmanızı sağlar, ancak yine de bunların tamamen ele alınması gerekmez. Önümüzdeki birkaç gün yeni olanaklar getirecek ve yeteneğinizden en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Geçmişten gelen sorunları çözmek iyidir, ancak olumlu bir gelecek inşa etmeye yardımcı olacak yeni fırsatlar yaratmak da önemlidir.
İlişkiniz varsa; Partnerinizin davranışında bir değişiklik bekliyorsanız, bugün olacak.
Yalnızsanız; Eski bir sevgilinizle karşılaşabilirsiniz.