5 Mayıs burç yorumları! Akrepler yola geliyor, Oğlaklar bazı sorunlarla karşılaşabilir..

5 Mayıs 2022 Perşembe günü burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için günlük burç yorumlarınızı derledik bugün tatilden dönenlere uyarılar var

5 Mayıs burç yorumları! Akrepler yola geliyor, Oğlaklar bazı sorunlarla karşılaşabilir..
Yayınlanma Tarihi : 05 Mayıs 2022 00:32

KOÇ BURCU

Bugün kendinizi biraz sıkılmış hissedebilirsiniz. Ancak bu kadar dert etmenize gerek yok. Uzaktaki bir dostunuzla yapacağınız sohbet sıkıntınızın ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Uzaktaki bu dostunuzla yapacağınız sohbet sizi ruhen rahatlatacak. Bu yüzden uzaktaki dostunuza telefon açmanız bile yeterli olacaktır. Mümkünse onunla görüntülü konuşun. Yanınızda gibi hissedin.

ASLAN BURCU

Canınızı sıkacak birisi olabilir. Bu yüzden dert etmeyin. Hatta o kişiyi muhatap almayın. Mümkünse başka şeylere odaklanmaya çalışın. Böylelikle sorun yaşamadan bu sıkıntının da üstesinden gelmiş olursunuz. Gerçekten dünya canınızı sıkmak için çok kısa. Hem can sıkıntısı demek sağlık demek.

YAY BURCU

Bugünlerde vaktinizi gerçekten çok boşa harcıyorsunuz. Biraz doğa yürüyüşü yapın. TV izlemeyi bir kenara bırakın. Mümkünse bazı konular üzerinde araştırma yapın. Kitap okuyun. Okudukça ufkunuz açılacak. Zihniniz ne kadar boş şeylerle dolduysa artık bugünlerde hiç bir şeyden mutlu olamıyorsunuz. Ama bu durum geçici.

BOĞA BURCU

Boğa burcundan olanlar bugün inanılmaz derecede sinirli olabilir. Bazı kişiler canınızı sıkacak. Ama dert etmeyin. Eğer onları takarsanız sorun giderek büyür ve can sıkıntınız artarak devam eder.

BAŞAK BURCU

Hayatınızı ve işinizi gözden geçirmenin vakti geldi de geçiyor bile. Biraz can sıkıntısından kurtulmak için işinizde ve hayatınızda bazı değişikliklere gitmeniz en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde ileride üstesinden kalkamayacağınız bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Yakın bir tanıdığınız size düşmanlık güdebilir. Aile içinde yaşanacak bu sorunlar hayatınızı alt üst edecek gibi duruyor. Dost gibi görünen ancak düşmanlık yapanlara karşı dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU

İlişkinizde bazı sorunlar meydana gelebilir. İş ilişkinizde de ya da özel hayatınızda da bu tarz sorunlarla karşılaşmanız olağan duruyor. Ancak üstesinden merak etmeyin bu sorunun da dikkatli olursanız gelebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Rahatlamaya ve birazda kendi alanınızda kalmaya gerçekten ihtiyacınız var. Bu aralar kendinizi çok yorgun hissediyor olabilirsiniz. Ama üzülmeyin biraz daha sabrederseniz üstesinden gelebileceksiniz.

AKREP BURCU

Şimdiye de Akrep burcu gerçekten de çok fazla yanlış yapmıştı. Ancak akıllanma zamanı geldi. Kendinize artık çeki düzen vermeye başlıyorsunuz. Üstelik çok daha rahatlayacağınız günler yolda görünüyor.

BALIK BURCU

Balık burcunu bazı duygusal gelişmeler bekliyor. Bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. Size gerçekten bir fayda sağlamadıkları gibi çok fazla da zarar veriyorlar. Bu yüzden onlara karşı dikkatli olun.

YENGEÇ BURCU

İşinizi bir kenara bırakın. Ve biraz rahatlayın. Rahatlayıp sakin kafayla elinizdeki işe odaklanırsanız daha başarılı olacaksınız. Şuan başarılı olmamanızın tek nedeni rahat bir kafayla düşünmemek. Dinlendirici bir gün geçirmek sizin gerçekten de yararınıza olacak. Hem de çevrenizdeki kişilerden de daha fazla keyif almış olacaksınız. Şimdi somurtkan birine dönüşmüş durumdasınız.

KOVA BURCU

Sağlıklı bir gün geçirmek istiyorsanız biraz dinlenmeniz gerekiyor. Bugünlerde gerçekten çok yoruldunuz. Üstelik bu yorgunluk hayatınızın her alanında sizi olumsuz anlamda etkiledi. Kendinize hiç vakit ayırmasını bilmediğiniz için uzun bir süredir zihniniz çok dolu.

Biraz dinlenip sonrasında ise uzun bir yürüyüşe çıkın. Yolda göreceğiniz ve keşfedeceğiniz bazı şeyler huzura kavuşmanızı sağlayabilecek gibi duruyor. Yeter ki siz can sıkıntısından kurtulmak için mutlaka bu uyarılara kulak verin.