7 Mart 2022 Burç yorumları - Oğlak, Koç ve Yengeç Burcuna Kötü Haberler Var

Günlük burcunuz bugün ne diyor? 7 Mart 2022 günlük burç yorumları, Terazi ve Akrep burcuna iyi haberler varken Oğlak, Koç ve Yengeç dikkatli olmalı

7 Mart 2022 Burç yorumları - Oğlak, Koç ve Yengeç Burcuna Kötü Haberler Var
Yayınlanma Tarihi : 06 Mart 2022 16:53

KOÇ BURCU

Bugün gerçekten güzel bir gün geçireceksiniz diyemiyoruz. Yorulacağınız oldukça stresli bir gün olacak.

Eğer karar vermekte zorlanırsanız sessiz bir ortam iyi gelecektir: Bu yüzden gereksiz harcamalardan kaçınmak için dikkatli olun diyoruz.

BOĞA BURCU

Boğa burcundan olanlar iyi bir gün geçirecek. Mutlulukla dolacaksınız. Uzaktan çok iyi haberler alacaksınız. Bu maddi de olabilir veya manevi de.

İKİZLER BURCU

İkizler için zorlu bir gün. Hava soğuksa kalın giyinin. Hastalık mevsimine merhaba demiş olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugün yengeçler çok dikkatli olmalı. Kötü haberler alabilirsiniz. Beklediğiniz bir iş gerçekleşmeyebilir veya üzülebilirsiniz. Uzaktan kötü haberler yolda görünüyor.

ASLAN BURCU

Aslan burcundan olanları zorlu bir gün bekliyor. Ancak yine de dikkatli olmalarında fayda var. Aşk hayatında güçlü bir gün.. Tartışmalar yaşanabilir

BAŞAK BURCU

Başak burcundan olanlar yine çok şanslı gününde.. Hatta bugün öyle şanslınız ki beklediğiniz her şey gerçek olabilir. Uzaktaki yakınlarınızdan da iyi haberler yolda

TERAZİ BURCU

Terazi Burcu için yine güzel bir gün. Bugün evrene güzel enerjiler yayın. Evren size istediklerinizi verecek. Yeter ki siz sabırlı olun. 

AKREP BURCU

Akrep burcundan olanlar bugün şanslı gününde.. Ancak dikkatli olmalılar. Sakladıkları bir şey açığa çıkabilir. Gizledikleri bu şey belki de ilişkilerinin sonu olabilir. 

YAY BURCU

Yay burcundan olanlar gerçekten harika bir gün geçirecek. Bugün hiç beklemediğiniz bir yakınınız yanınıza ansızın gelebilir ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU

Oğlak burcundan olanlar bugün istedikleri şeyi alabilecekler. Bu yüzden Oğlak burcundan olanlarda evrene güzel mesajlar yollamalı. Aşkta ve parada şanslı gün

KOVA BURCU

Ne kadar zor olsa da Oğlak burcundan olanlarda istediklerini başarmak üzereler. Gerçekten olumlu bir gün onları bekliyor. 

BALIK BURCU

Balık burcundan olanların bugün çok dikkat etmesi gerek. Bir dedikodu yüzünden işte veya aşk hayatında sorunlar yaşabilirsiniz.