8 Ağustos günlük burç yorumları; Kovalar çok inatçı, Oğlaklar ateş püskürüyor!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 8 Ağustos 2022 Pazartesi günlük burç yorumları!

8 Ağustos günlük burç yorumları; Kovalar çok inatçı, Oğlaklar ateş püskürüyor!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2022 22:49

KOÇ BURCU

Bugün sağlığınıza dikkat etmeniz ve daha iyi sonuçlar için her şeyi doğru bir şekilde ayarlamanız tavsiye edilir. Ofis arkadaşlarınızdan biri değerli bir fikrinizi çalabilir. Dikkatli olun ve tüm fikirlerinizi sıkı bir dikkat ile gizleyin. Önemli değişiklikler yaparsanız, başarı tamamen sizin olabilir.

İlişkiniz varsa; Bugün, eşiniz evli hayatınızın güzel bir anısını yaratacak.

Yalnızsanız; Aile üyelerinizle olan farklılıkları aşarak bugün hedeflerinize kolayca ulaşacaksınız.

BOĞA BURCU

Yanlış bir şey yapmadan önce davranışınızın sonuçlarını düşünün. Mümkünse, ruh halinizi değiştirmek için bir geziye çıkın. Aile cephesi mutlu ve pürüzsüz görünmüyor. Yeni projeleri ve masrafları erteleyin. Bugün akşam ofisten eve dönerken aracınızı dikkatli kullanmalısınız.

İlişkiniz varsa; Bugünkü sert davranışlarınız eşinizle olan ilişkinizi bozabilir.

Yalnızsanız; Flörtünüzden vazgeçme isteği uyandıracak bir dizi çatışma yaşayabilirsiniz ama bunu aceleyle yapmayın.

İKİZLER BURCU

Başkalarını çok övdüğü başarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Bugün, akıllı yatırımların yalnızca iyi getiriler getireceğini unutmayın; bu nedenle, zor kazandığınız parayı nereye koyduğunuzdan emin olun. Ailenin herhangi bir üyesinin kaba davranışı nedeniyle gün boyu rahatsız olmanız muhtemeldir. İşleri uzlaştırmak için onlarla konuşmanız ve aşkta sağduyu gücünüzü kullanmanız gerekir.

İlişkiniz varsa; Sevgiliniz tavrı sayesinde, romantizm bugün gündeminizde olacak.

Yalnızsanız; Güçlü yönlerinizi ve gelecek planlarınızı yeniden değerlendirmenin tam zamanı.

YENGEÇ BURCU

Dikkatinizi hastalıktan uzaklaştırmak için kendinizi meşgul edin. Yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye çalışın. Seyahat romantik bir bağlantı yaratacaktır. Ayrıca çıkılacak seyahatin bugün iş bağlantılarınızı geliştirmesi muhtemeldir.

İlişkiniz varsa; Partneriniz istemeden harika bir şey yapabilir.

Yalnızsanız; Yaratıcılığınızın kaybolduğunu hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Yoğun çalışma programı nedeniyle asabi olabilirsiniz. Yatırımlarda kayıplar yaşayabilirsiniz. Hak eden çalışanlar terfi veya parasal faydalar elde edebilir. Sevdiklerinizle geçirmek için bolca zamanınız olacak. Birisi sizden gelen ilgi için bunalmış hissedecek.

İlişkiniz varsa; Yabancıların müdahalesi evlilik hayatını bozabilir.

Yalnızsanız; Başkalarının dikkatini çekmek için uygun gün.

BAŞAK BURCU

Aşırı yemekten kaçının. Uzun vadeli kazançlar için yatırım yapın. Eşinizin aile fertlerinin davranışları sizi üzebilir. Bekleyen proje ve planlar son şeklini alacaktır. Öğrenciler değerli zamanlarını cep telefonlarında boşa harcayabilirler.

İlişkiniz varsa; Yoğun programınız nedeniyle eşiniz kendini kötü hissedebilir.

Yalnızsanız; Görünümünüzü ve kişiliğinizi geliştirmek için gösterilen çabalar tatmin edici olacaktır.

TERAZİ BURCU

Bekleyen bazı sorunlar nedeniyle üzgün kalacaksınız. Boş zamanınızı çocuklarla vakit geçirerek geçirmelisiniz. Uzun süredir bekleyen bazı kararlar kesinleşebilir ve yeni girişimler için planlar düzenlenebilir. Yalnız zaman geçirmek iyidir, ama her zaman değil. Deneyimli bir kişiyle konuşun ve dertlerinizi onunla paylaşın.

İlişkiniz varsa; Küçük bir çabayla, bugün ilişkinizin en güzel günlerinden biri olabilir.

Yalnızsanız; Romantik anılar gününüzü işgal edecek.

AKREP BURCU

Gün pek iyi görünmüyor. İstenilen sonuçları elde etmek için daha çok çalışın. Kriz anında birkaç akrabanız kurtarmaya gelecek. Komisyonlardan, temettülerden veya telif ücretlerinden parasal faydalar elde etmeniz olasıdır. Arkadaşlarla bir akşam eğlence dolu olacak. Gelecekteki trendler hakkında size fikir verebilecek insanlarla ilişki kurun.

İlişkiniz varsa; Sevgilisiyle küçük bir tatile çıkanlar unutulmaz bir dönem yaşayacaklar.

Yalnızsanız; Bugün, aile üyelerinizle oturabilir ve hayatın birçok önemli meselesi hakkında konuşabilirsiniz.

YAY BURCU

Sakatlıklara karşı bugün daha dikkatli olmalısınız. Mali sorunlar nedeniyle bazı önemli işler durma noktasına gelecek. Yanlış iletişim veya bir mesaj gününüzü sıkıcı hale getirebilir. Çevrenizdeki girişimci insanlarla ortaklığa girişin.

İlişkiniz varsa; Partnerinizin tembelliği, bugün birçok görevinizi aksatabilir.

Yalnızsanız; Yeni fikirleri test etmek için mükemmel bir gün.

OĞLAK BURCU

Ay'ın Başak'taki varlığı, birçok alanda kendinizi rahat hissetmenizi sağlayabilir. Ciddi bir şey yapacak durumda olacaksın. Heyecan verici aktivitelerle meşgul olacaksınız. Finansal kazançlar bugün sizin için kartlarda. Büyüleyici kişiliğinizle başkalarını etkileyeceksiniz.

İlişkiniz varsa; Eşinizle aranızdaki gerilim tırmanabilir ve ilişkinizi etkileyebilir.

Yalnızsanız; Bugün yakın arkadaşlarınızla kavga edebilirsiniz.

KOVA BURCU

Bugün belirsiz korkularınız yüzünden strese girebilirsiniz. Bilinmeyen nedenlerle korkmayı bırakın. Muhtemelen spor aktivitelerine ve açık hava etkinliklerine odaklanıyorsunuz. Yeni bir projeye para yatırmadan önce daha fazla düşünmelisiniz. Dış ticaretle ilgili olanların istenen sonuçları alması beklenir.

İlişkiniz varsa; Başkalarından önce imajınızı mahvedebileceği için eşinize üzülebilirsiniz.

Yalnızsanız; İnatçı davranışlarınız evde birini rahatsız edecek.

BALIK BURCU

Evden ve ofisten çıkıp doğa ile bağlantı kurmayı çok istersiniz. Artık aile ve iş stresine katlanmak istemiyorsunuz; bu nedenle dışarı çıkmaya ve yalnızlık içinde vakit geçirmeye hazırsınız. Finansal kısıtlamalardan kaçının. Çocuklarınız sizi meşgul edecek. Hayatta birkaç şeyi yeniden yapılandırmanız gerekebilir.

İlişkiniz varsa; Sevgiliniz bazı alışkanlıklarınız hakkında kötü hissedecek.

Yalnızsanız; İlginizi çeken yeni şeylere başlamak için harika bir gün.