8 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları; Aslanlar aşk dolu, Balıklar çok çalışkan!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 8 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları!

8 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları; Aslanlar aşk dolu, Balıklar çok çalışkan!
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2022 19:44

KOÇ BURCU

Kahkahalarla dolu bir gün olacak. Deneyimli kişilerin tavsiyesi üzerine para yatırın. Ailenin ihtiyacına odaklanın. Yaratıcı işi olanlar çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler. Başkalarının bugün nasıl hissettiğinizi düşünmediğini biliyorsunuz. Siz de onları umursamayın.

İlişkiniz varsa; Eşinizle aranızdaki sevgi güçlenecek.

Yalnızsanız; Sevgiyi göstermek bir ilişkiyi başlatabilir.

BOĞA BURCU

Güvenli bir gelecek için para biriktirin. Çevrenizdeki birinin hastalığı sizi üzebilir. Gülümsemek, sevdiğinizin mutsuzluğunu giderecek en iyi şeydir. Bekleyen sorunların bir an önce çözülmesi gerekiyor.

İlişkiniz varsa; Çevrenizdeki insanlar, hayat arkadaşınızın size tekrar aşık olmasını sağlayacak bir şey yapabilir.

Yalnızsanız; Aşk için doğru gün değil.

İKİZLER BURCU

Enerjik olacaksın ve görevleri zamanından önce tamamlayacaksın. Özellikle işyerinde öfkenizi kontrol altında tutun. Ailevi sorumluluklar size gerginlik verebilir. Herhangi bir yeni göreve veya projeye başlamadan önce deneyimli kişilerle konuşun ve öneriler alın.

İlişkiniz varsa; Anne babanız eşinizi gerçekten harika bir şeyle ödüllendirebilir.

Yalnızsanız; Flörtünüzü hafife almayın.

YENGEÇ BURCU

Bugün özel hayatınızda rahatsız olacaksınız. Zihinsel huzur için meditasyon ve yoga yapmanız önerilir. İşten stresli ve yorgun olacaksınız ama iş arkadaşlarınız sizi rahatlatacak. Bugün derslere ve seminerlere katılabilirsiniz. Alışverişe gidebilir ve kendinize kıyafet satın alabilirsiniz.

İlişkiniz varsa; Sevdiğinizin yanında durmalı ve kararlarını sürekli desteklemelisiniz.

Yalnızsanız; Aşık olduğunuzu anlayacaksınız. Aşkı gerçekleştirmek için adımlar atın.

ASLAN BURCU

Enerjiniz yüksek olacak. Ne yaparsanız yapın olumlu sonuçlar verecektir. Ailevi sorumluluklar stres getirecektir. İşyerinde seçkin insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Tartışma sırasında iyi fikirler ve planlar üretilecektir. Kendinize zaman ayıramayacaksınız.

İlişkiniz varsa; Sevgiliniz teklifinize 'evet' diyebilir.

Yalnızsanız; Romantik ilişkiniz bugün güzel bir dönüş yapacak.

BAŞAK BURCU

İş stresi ve evdeki anlaşmazlıklar nedeniyle bugün sizin için stresli bir gün. Stresin nedeni olabilecek maddi kayıplar yaşayacaksınız. Aile üyeleriyle konuşmadan önce birçok kez düşünün. Zihinsel kargaşa devam edecek, ancak günün ilerleyen saatlerinde rahatlayacaksınız. Patronunuz, işyerindeki özveriniz için sizi takdir edecektir. Kötü insanlardan uzak dur ve sevdiğiniz işi yapın. Bu, hayatınızda olumlu bir tutum geliştirecektir.

İlişkiniz varsa; Evlilik hayatının yan etkileriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yalnızsanız; Akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan beklenmedik hediyeler alacaksınız.

TERAZİ BURCU

Zihniniz bugün iyi şeylere açık olmaya devam edecek, ancak harcamalardaki beklenmedik artış gün boyu sizi rahatsız etmeye devam edecek. Acil ilgilenilmesi gereken bazı iç meseleler var. Özellikle bugün işleri diplomatik bir şekilde ele almazsanız, iş yerinizde yeni sorunların ortaya çıkacağını lütfen unutmayın.

İlişkiniz varsa; Çalkantılı bir dönemde eşinizden yeterli desteğin olmaması bugün sizi hayal kırıklığına uğratır.

Yalnızsanız; En sevdiğiniz aktiviteleri boş zamanlarınızda yapacaksınız. Ancak bir misafirin gelmesi nedeniyle bazı planlarınızı gerçekleştiremeyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Zor durumdaki birine yardım etmek için bugün enerjinizi ve iradenizi kullanmanız önerilir. Daha önce herhangi birinden borç para alan bu burcun mensupları, bugün her koşulda krediyi geri ödemek zorunda kalabilirler. Bugün aile sorunlarına öncelik verilmeli ve bunları daha fazla gecikmeden tartışmalısınız.

İlişkiniz varsa; Eşiniz bugün sizi dinlemek yerine fikrini söylemek istiyor, bu da sizi üzebilir.

Yalnızsanız; İnsanlardan uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü bugün kendinize bolca boş zaman ayırmak daha olacak.

YAY BURCU

Bugün mutluluk ve huzur dolu güzel bir gün. Genellikle paranın hayattaki önemini asla anlamazsınız. Ancak bugün acil paraya ihtiyacınız olacağı, ancak ihtiyaçları karşılayacak kadar paranız olmayacağı için önemini anlayacaksınız. Kariyer beklentilerinizi geliştirmek için profesyonel gücünüzü kullanın. Faaliyet alanınızda sınırsız başarı elde etmeniz olasıdır.

İlişkiniz varsa; Bugün, evliliğiniz üzerine aldığınız tüm yeminlerin çok yerinde olduğunu anlayacaksınız.

Yalnızsanız; Sosyal aktiviteler eğlenceli olacak ama kişisel sırlarınızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU

Eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi menfaatler olabilir. Büyüklerinizden gelen öneriler size akıl almaz derecede yardımcı olacaktır. Üstünlük kazanmak için tüm becerilerinizi adayın ve önemli konulara odaklanmalısınız. Boş zamanınızı ofis işlerini bitirmek için harcayacaksınız.

İlişkiniz varsa; Eşinizle aranızda bazı konularda anlaşmazlıklar olabilir. Ancak günün sonunda her şey eski haline dönecekti.

Yalnızsanız; Aşkı kaçırdığınızı fark edebilirsiniz.

KOVA BURCU

Zihninizi iyi şeylere açık olması için eğitebilirsiniz. Dışarıya çıkarken eşyalarınıza dikkat edin. Önemli bir projeniz gecikebilir. Evdeki problemlerin üstesinden gelmek çok daha kolay olacak ve bunlar çözüldükten sonra aile üyelerinizi etkilemekte zorluk çekmeyeceksiniz.

İlişkiniz varsa; Çevrenizdekiler evlilik hayatınızı zorlayabilir.

Yalnızsanız; Aşk için doğru gün!

BALIK BURCU

Sizin için faydalı bir gün olabilir. Yeni gelir kaynakları üretilebilir. Çabalarınıza rağmen, aile üyelerinizi mutlu etmeyi başaramayabilirsiniz. İş yerinde harika bir gün. Çok çalışarak ve sabırla hedeflerinize ulaşmanız çok olasıdır.

İlişkiniz varsa;. Eşiniz sizinle derin ve duygulu bir konuşma yapmak için uzun zaman harcayabilir.

Yalnızsanız; Biriyle arkadaşlık derinleştikçe, romantizm büyük olasılıkla yolunuza çıkacak.