84 Yaşındaki Cüneyt Arkın Herkesi Üzdü..

Kara Murat lakaplı efsane Yeşilçam oyuncusu Cüneyt Arkın sosyal medyasından herkesi üzen bir paylaşım yaptı..

84 Yaşındaki Cüneyt Arkın Herkesi Üzdü..
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 01:25

84 Yaşındaki Cüneyt Arkın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanıyor. Zaman zaman yayınladığı mesajlarla herkesi düşündürüyor zaman zaman da verdiği mesajlarla gerçekten de sevindiriyor.

Son paylaşımı hem duygulandırdı hem üzdü.

Medya Haber'de yer alan bir habere göre: Usta oyuncu Cüneyt Arkın, 55 yıllık eşi Betül Arkın'a olan aşkını "Ruhuna dokunan insanı bul. Konuştuğunda gözleri gülen ve seni olduğun gibi seven..."sözleriyle dile getirdi.

Cüneyt Arkın'ın bu mesajı üzerine sevenleri hem karizmatik hem de romantik şeklinde yorumlar yaparak usta oyuncunun fotoğrafını değerlendirdiler.

Twitter yönetiminden Kendisine gelen "Üzgünüz, hesabının onaylanma isteği reddedildi" mesajını da yayınlayan Türk sinemasının usta ismi, "Mavi tik başvurusunu hem reddedip, hem neden üzülüyorsunuz?" yorumunda bulunarak sosyal medya şirketine isyan etmişti.

Bunun üzerine Cüneyt Arkın'a çok sayıda seveni ''sen bu milletin gönlünde taht kurmuşsun, mavi tık ne ki'' diyerek desteklerini ilettiler.

TWİTTER MAVİ TIK KİMLERE VERİLİYOR?

Twitter platformu üzerinden mavi onay işareti ünlü kişilere ve devlet adamlarına veriliyor. Twitter yönetimi çok sayıda alakasız isimlere bu işareti verebilirken bir çok usta sanatçı aynı zamanda politikacıya da bu işareti vermiyor.

Geçtiğimiz günlerde Macaristan büyükelçisine de mavi onay işareti vermeyen Twitter söz konusu büyükelçi tarafından eleştirilmişti.