Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya'yı nasıl transfer ettiğini itiraf etti

Hasan Can Kaya son dönemin en dikkat çeken youtube yayıncılarından. Acun Ilıcalı onu transfer etti ve artık o exxen'de.. Acun Ilıcalı her şeyi itiraf etti.

Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya'yı nasıl transfer ettiğini itiraf etti
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 01:16

Hasan Can Kaya oldukça popüler olan isimlerden biri haline dönüştü. İnternette yayınladığı videolar milyonlarca kişiye ulaştı.

Sonra bir gün bir baktık youtube üzerindeki videolarını silmeye başlamış. Sonrasında ise gerçek ortaya çıktı. Acun Ilıcalı tarafından kurulan exxen'e transfer olmuştu.

Acun Ilıcalı bu transferle yine adından söz ettirmiş ve herkesi şaşkına çevirmişti. Herkesin merak ettiği şeyse bağımsız takılmayı seven ve medyaya karşı tek başına mücadele eden Hasan Can Kaya nasıl olur da exxen'e transfer olmuştu.

Aylar sonra Acun Ilıcalı TV8 ekranlarında bomba etkisi yaratan transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Konuyla ilgili açıklamasında Hasan Can Kaya'nın nasıl exxen platformuna geçtiğini anlattı.

Mynet'in yayınladığı habere göre: Acun Ilıcalı, TV8'de hafta içi her gün yayınlanan Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu oldu. Ilıcalı, merak edilenleri ve ünlü komedyen Hasan Can Kaya ile yollarının nasıl kesiştiğini açıkladı.

Hasan Can'ı henüz çok ünlü olmadan gördüğünü söyleyen Acun Ilıcalı, "Hüsnü Güreli'nin kızı Yosun beni aradı, böyle bir yetenek var dedi. Ben de 2 saat boyunca Hasan Can'ı seyrettim. Arkadaşlarım arasında bilen yoktu. Görür görmez işte bu dedim. Ertesi gün onu aradım kendisi de şoke oldu. 'Ankara'dayım, Gaziantep'e gideceğim' dedi. Gösterinin sonrasında gece 1'de uçakla Ankara'dan aldırdım onu. Dalaman'da havaalanında Hasan'la buluştum, 15 dakika sonra sarmaş dolaştık. Daha sonra uçakla Gaziantep'e gösteriye gittiler. Allah istedi diyelim. " dedi.

Kaynak: Mynet.com