Akraba oldukları ortaya çıktı! Ünlü şarkıcı, Yıldız Tilbe'nin kuzeni çıktı!

TV100'de yer alan habere göre Ünlü şarkıcı İntizar, kendisi gibi şarkıcı olan Yıldız Tilbe'nin kuzeni çıktı. İşte ilginç detaylar...

Akraba oldukları ortaya çıktı! Ünlü şarkıcı, Yıldız Tilbe'nin kuzeni çıktı!
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2021 18:05

TV100 bugün şaşırtıcı bir haber yayınladı. Buna göre Hayatı Sibel Can'ın bir konserinde sahneye çıkması ve şarkı söylemesinin ardından Ferdi Tayfur tarafından beğenilmesiyle değişen ünlü şarkıcı İntizar'ın, kendisi gibi şarkıcı olan Yıldız Tilbe'nin kuzeni olduğu öğrenildi. 

Peki İntizar kimdir?

Başarılı şarkıcı Tunceli'de dünyaya geldi. Ve Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir' de bir süre yaşamıştır. Oldukça yetenekli olan İntizar Gitar ve bağlama da çalmaktadır. Ayrıca İzmir'de bir müzik yarışmasında Türk halk müziği ve pop müzik dallarında birinci olan sanatçı, Sibel Can'ın bir konserinde sahneye çıkınca Ferdi Tayfur'un dikkatini çekti ve sonrasında da albüm teklifi aldı. Bu sayede de Uzun yıllar Ferdi Tayfur ile çalıştı.

60c4d3ca86b2471f54c79f70.jpg

Ağrı Eğitim Fakültesi / Edebiyat Öğretmenliği bölümü mezunu olan sanatçı aynı zamanda kendisi gibi şarkıcı olan Yıldız Tilbe'nin de kuzenidir.

Kaynak: TV100