Batıl İnançlara Çok Meraklı Olan Üç Burç! Asla Vazgeçmiyorlar

Bazı burçlar batıl inançlara çok daha meraklı oluyorlar. Üstelik onları yollarından döndürmek bile pek mümkün değil.

Batıl İnançlara Çok Meraklı Olan Üç Burç! Asla Vazgeçmiyorlar
Yayınlanma Tarihi : 14 Şubat 2022 22:28

Batıl inançlar, geçmişten günümüze gelmiş hala kanıtlanamayan ama varlığını sürdüren hareketlerden veya söylemlerden oluşur. Kimisi nazara karşı boncuk taşırken kimisi de merdiven altından geçmez, kimisi gece tırnak kesmezken kimisi de gece saçını taramaz. Sayısı saymakla bitmez batıl inançlara ise hala inanan ve meraklı olan burçlar var.

Batıl inanç denilince akıllara gelen 3 burcu sizler için sıraladık.

Kova

Kovalar, en doğaüstü burç olarak nam salmıştır. Bilinmeyen ve farklı yollara atılmaya meraklı Kovalar, doğaüstü olaylara da oldukça meraklıdır. Ürkütücü hikayeleri dinlemeyi ve okumaya seven Kovalar, batıl inançların da ustasıdır. 

Balık

Duygusallıkları ile öne plana çıkan Balıklar, aşklarını derinden yaşarken bir yandan da nazardan çok korkarlar. Sadece nazar değil, hayaletlerin ve ruhların varlığına da inanarak yaşamlarını inançlarına göre sürdürürler.

Başak

Temizlik denilince akıllara Başaklar gelir. Ancak Başaklar, mantıklı ve akıllı yanlarının yanı sıra doğaüstü varlıklara da inanırlar. Paranormal olaylara meraklarını göz önünde yaşayan Başaklar, bilinmeyen ve bilinen ne kadar batıl inanç var ise bir bir sıralarlar.

İlgili Haberler