Borçlarını sıfırlayan Serdar Ortaç'ın Aşk İtirafları! Cansu Dere bombasını patlattı

Borçları nedeniyle zor günler geçiren Serdar Ortaç tüm borçlarını sıfırladı ve yıllar önce yazdığı bir şarkıyı aslında Cansu Dere için yazdığını itiraf etti.

Borçlarını sıfırlayan Serdar Ortaç'ın Aşk İtirafları! Cansu Dere bombasını patlattı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ocak 2022 23:02

Borçları nedeniyle uzun bir süredir zor günler geçiren Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde katıldığı bir konser öncesinde borçlarını sıfırladığını açıklamıştı. Zor günleri geride bırakan rahat bir nefes aldı. 

Serdar Ortaç özel hayatıyla ilgili olarak ses getirecek açıklamalara imza atmaya devam ediyor. TV100 tarafından yayınlanan bir haber magazin dünyasını alt üst etti. Cansu Dere hakkında önemli açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç bir anda gündemi sarsarken henüz iddialara Cansu Dere cephesinden ise bir yanıt gelmedi. 

TV100'ün derlemiş olduğu habere göre; Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda herkesi şaşırtan bir aşk itirafında bulundu.

Program esnasında ‘Nehir Gözlüm’ isimli şarkıyı seslendiren Serdar Ortaç, bu şarkıyı kime yazdığını ilk kez açıkladı.

Serdar Ortaç açıklamasında "20 yaşındayken Cansu Dere'ye yazmıştım. Cansu mahvedecek beni ama aşıktım kadına... Nehir Gözlüm'ü yazdım" dedi.

kapak-094830.jpg

Cansu Dere şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu 41 yaşında..