Burcu Biricik Meğer Estetik Güzeliymiş, Eski Halinin Görüntüsü Ortaya Çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız adlı TV dizisinde Nalan karakterine hayat veren dizi oyuncusu Burcu Biricik ortaya çıkan fotoğrafıyla olay oldu...

Burcu Biricik Meğer Estetik Güzeliymiş, Eski Halinin Görüntüsü Ortaya Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 22:39

Burcu Biricik son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden. Oynadığı çok sayıda dizi ve filmde zirveyi bırakmayan Burcu Biricik son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisiyle fırtınalar estiriyor.

Dizide Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik ayrıca başka yapımlarda da başrol olmaya devam ediyor. Örneğin Netflix'te yayınlanan Fatma dizisinde de performansıyla hayran bırakan Burcu Biricik oyunculuk yeteneği kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. 

Ancak Burcu Biricik'in ortaya çıkan eski bir fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı. Çok sayıda haber sitesi onun estetik güzeli olduğunu iddia etti. Bu iddiaya henüz Burcu Biricik cephesinden yanıt yok..

Fakat Burcu Biricik'in o fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturmayı çoktan başardı bile..

İşte gündeme oturan o fotoğraf

320177-640x360.jpg

Fotoğraftaki hali Muhteşem Yüzyıl dizisindeki halidir. 2011 yılına ait olan bu fotoğrafta Burcu Biricik kilolarıyla dikkat çekiyor.

ESTETİK KARŞITI DEĞİLMİŞ

Öte yandan Burcu Biricik'in bir süre önce vermiş olduğu bir röportajda "Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar gözkapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce, anladım. İyi bir doktor arıyorum" açıklamasını yaptığı öğrenildi..