Camdaki Kız oyuncusu Enis Arıkan'dan Gelen Haberler Kötü! Sosyal Medyadan Duyurdu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin oyuncularından Enis Arıkan tekrar rahatsızlandı. Son durumu hakkında bilgi verdi.

Camdaki Kız oyuncusu Enis Arıkan'dan Gelen Haberler Kötü! Sosyal Medyadan Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2021 23:04

Koronavirüs yeniden hayatı olumsuz anlamda etkilemeye başladı. Çok sayıda kişi koronavirüsten ötürü rahatsızlanmaya devam ediyor.

Daha önce hastalığı geçirmiş olanlar da yeni varyantların ortaya çıkması nedeniyle tekrar koronavirüse yakalanmaya başladılar.

Çok sayıda dizi koronavirüs nedeniyle set arası vermek zorunda kaldı. Set arası veren diziler arasında Kanunsuz Topraklar dizisi de yer alıyor.

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin oyuncularından Enis Arıkan'da ikinci kez koronavirüse yakalandı.

DAHA ÖNCE DE YAKALANMIŞTI

Milliyet gazetesinin aktardığı habere göre: Ağustos ayında en yakın arkadaşı Ezgi Mola ile koronavirüse yakalanan ve kısa sürede eski sağlığına geri kavuşan 38 yaşındaki Enis Arıkan, soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede test yaptırıp pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı.

HAYRANLARINA DUYURDU

 Instagram hesabından kötü haberi veren Enis Arıkan, "2. Kez korona olan dünya güzeline alkışlarınızı bekliyorum" açıklamasında bulundu.

61c80a3186b245376cc3be25.jpg

DURUMU NASIL?

Öte yandan Enis Arıkan'ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre sağlık durumunun iyi olduğu hastalığı ise hafif geçirdiği öğrenildi. 

SETE GERİ DÖNECEK Mİ?

Hali hazırda Camdaki Kız dizisi de yılbaşı arası verdiği için şimdilerde set yok. Enis Arıkan bu yüzden evinde dinlenmeye devam edecek. Dizinin tekrar sete başlaması durumunda ise Enis Arıkan yeniden test yaptıracak. Koronavirüs testinin negatif çıkması durumunda ise setlere geri dönüş yapacak.