Ceylan Ertem Doğalgaz Faturasını Paylaşıp Tepki Gösterdi! Haram ola

Son dönemde elektrik ve doğalgaz faturalarına her kesimden tepki yağıyor. Gülse Birsel, Seray Sever ve Yeşim Salkım gibi ünlüler den sonra Ceylan Ertem'de sosyal medya hesabından fatura paylaşıp tepki gösterdi.

Ceylan Ertem Doğalgaz Faturasını Paylaşıp Tepki Gösterdi! Haram ola
Yayınlanma Tarihi : 05 Şubat 2022 16:08

Gülse Birsel'den tutun da İdo Tatlıses'e kadar çok sayıda ünlü isim gelen faturalarını paylaşıp zamlara tepki gösteriyor.

Bir çok şarkıcı ve oyuncu gibi Ceylan Ertem'de faturasını paylaşarak tepki gösterdi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Ceylan Ertem Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Ceylan Ertem'in evine tam 3 bin 786 TL doğalgaz faturası geldiği görüldü.

Ertem konuyla ilgili açıklamasında  “Arkadaşlar, bu işin artık suyu çıktı. Kardeşimin ve benim odalarımız, salonda 1 petek yanıyor. Denemek istedik, kombi de epey kısıkta çalışıyor ve sonuç bu. Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Haram ola diyorum, kusura bakmayın” ifadelerine yer vererek tepki gösterdi. 

PARAYI KOLAY KAZANMIYORUZ

1644056579077-yeni-proje-4.png

Öte yandan açıklamasının devamında “Bu parayı kolay kazanmıyoruz” diyen Ceylan Ertem sözlerini  ” Doğalgaz, elektrik zamlarından sonra bir kira bedeli sadece faturalara gidiyor. İnanılır gibi değil, çok çok can sıkıcı. Herkese kolaylıklar dilerim bu şartlarda” diyerek noktaladı.

GAZETELER SAYFALARINA TAŞIDI

Ceylan Ertem'in bu çıkışını çok sayıda gazete ve haber sitesi sayfalarına taşıdı. Özellikle elektrik ve doğalgaz faturalarındaki artış kış aylarında çok sayıda vatandaşı zor durumda bıraktı.

kapak-101446.jpg

İsmail Saymaz, Halk TV ekranında katıldığı bir programda vatandaşların doğalgaz ve elektrik faturalarını ödemek için kredi çektiklerini öne sürmüştü.