Dizi oyuncusu Türkü Turan'ı çılgına çevirdiler...

Dizi oyuncusu Türkü Turan sosyal medyasından tepki gösterdi. Hedefindeki isimler bakın kimlerdi..

Dizi oyuncusu Türkü Turan'ı çılgına çevirdiler...
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 17:45

Türkiye'de koronavirüs aşılamaları devam ederken bazı kesimler ise aşı karşıtlığı yapıyorlar. Hastanelerde yatanların büyük bir bölümü şimdilerde aşısızlardan oluşuyor. Bu duruma sağlıkçılar kadar sanatçılar da tepki gösteriyor.

Dün örneğin Tarkan aşı olmuş ve sosyal medyasından herkesi aşı olmaya davet etmişti. Aşı karşıtlarına en sert tepki ise ünlü dizi oyuncusundan geldi.

Güneş'te yer alan habere göre: Son olarak yer aldığı 'Seni Çok Bekledim' dizisinde iki farklı karaktere hayat veren Türkü Turan, aşı karşıtlarına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabında düşüncelerini dile getiren bir yazı kaleme alan güzel oyuncu, "Bugüne kadar hayatınız boyunca içtiğiniz ya da size enjekte edilen tüm ilaçların ham maddesini araştırdınız mı?" açıklamasında bulundu...

TÜRKÜ TURAN KİMDİR?

36 yaşında olan Türkü Turan, 1 Şubat 1985 tarihinde Muğla'nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Türkü Turan Saklı filmindeki cesur sahneleriyle çok konuşulmuş ve Dolunay dizisinde de Alya karakterine hayat vermiştir. Seni Çok Bekledim dizisinde de iki karaktere hayat veren Türkü Turan kariyerinde emin adımlarla hızla yükselmektedir..