Ekim ayında burcunuzu neler bekliyor? Koç Burcu, Terazi ve Akrep burcu için önemli uyarılar var! Burç yorumlarınız

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için Ekim 2022 burç yorumları!

Ekim ayında burcunuzu neler bekliyor? Koç Burcu, Terazi ve Akrep burcu için önemli uyarılar var! Burç yorumlarınız
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2022 08:56

KOÇ BURCU

Ekimde mutluluk bulmak için çok çalışacaksınız. Ancak, şu veya bu nedenle zihinsel sakinliğiniz bozulabilir. Hayatınızda büyük kararlar almadan önce daima akıl hocanızın ya da tecrübeli birilerinin tavsiyesine başvurun. Çalışma ortamı biraz rahatsız edici olacaktır çünkü yarım kalmış bir işiniz olabilir. Paranızı yenilikçi girişimlere yatırabilirsiniz ancak gayrimenkule yatıramazsınız. Ailenizle ilişkiniz güçlenecek ve birbirinizi destekleyeceksiniz. Ancak aileden birinin durumu tıbbi tedavi gerektirebilir. Evliyseniz eşinizin kariyerinde bazı değişiklikler olabilir.

BOĞA BURCU

Ekimde işinize çok fazla çaba harcamak yerine, sadece neyin gerekli olduğuna odaklanın. Tutamayacağınız sözler vermeyin çünkü işinizle ilgili hatalar yapma ihtimaliniz yüksek. Mali konular açısından, bu önümüzdeki hafta muhtemelen oldukça güzel olacak. Gelirinizi artırmanıza ve zaman içinde servetinizi genişletmenize olanak tanıyan sayısız şans size sunulacak. Aile ilişkilerinde mutluluk yaşayacaksınız çünkü kalıcı sorunlar çözülecektir. İyi notlar alabilmek için öğrencilerin çalışmalarına öncelik vermeleri ve dikkatlerinin dağılmaması gerekir. Boğazınız ile ilgili sağlık durumlarını doğru şekilde ele almak önemlidir.

İKİZLER BURCU

Ekimde, yakınlarınızın tepkilerinden dolayı biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Ek olarak, bu sizi daha fazla zihinsel baskı altına sokacak ve onlarla anlamsız çatışmalara girme riskiniz var. Kariyeriniz açısından gereksiz gecikmeleri önlemeli ve işleri zamanında bitirmeli veya sonraya bırakmalısınız. Ancak o zaman ekibinizin kıdemlilerinin saygısını ve desteğini kazanabileceksiniz. Öğrenciler, başarılı olmaya meyilli oldukları ve ilham aldıkları için istisnai bir hafta geçirecekler. Evinizdeki atmosfer beklenmedik bir ziyaretçi tarafından bozulabilir. Sağlığınızı korumak için fiziksel aktivitelere katılarak aktif olmaya devam etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Enerji seviyeniz Ekim boyunca biraz düşük olacak ve bu da işteki performansınızı etkileyebilir. Düşüncelerinizi yenilemek için meditasyon yapmanız önerilir. Çok büyük bir iş yükünüz olacak, bu nedenle sorumluluklarınıza öncelik vermelisiniz. Finansal olarak, hızlı kazanç vaat eden cazip tekliflerden uzak durun; aksi takdirde zorda kalma riskiniz var. Ev içinde, eşinizle olan bağlantınız mizaç sorunları nedeniyle zarar görebilir. Öğrencilerin sınırlarını aşmaları ve ilerlemeleri için bu hafta çok önemlidir. Sağlığınız etkilenebilir. Gözlerinize ve idrar yolu enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU

Geçmişte yaptığın bazı kötü seçimler, seni rahatsız etmek ve sorun çıkarmak için geri gelebilir. Her konuyu böyle bir durumda sabır ve soğukkanlılıkla halletmeye çalışın ve mümkün olduğunca ailenizden tavsiye alın. Aksi takdirde, kendi başınıza olacaksınız ve bu da durumu daha da kötüleştirecektir. Bu hafta evli çiftlerin çocuklarının sağlığına ekstra özen göstermeleri teşvik edilir. Ailenizden uzakta yaşıyorsanız, kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Dışarı çıkıp bazı arkadaşlarınızla takılmanız önerilir. Herhangi bir kalıcı iç çatışma, bu hafta profesyonel istikrarınızı korumanızı zorlaştırabilir. Göğüs ve akciğer ile ilgili sağlık durumları göz ardı edilmemelidir.

BAŞAK BURCU

Ekimde çok fazla enerjiniz var ve bunu avantajınıza kullanmalısınız. Sosyal ve aktif kalmak, şüphesiz sizi mutlu ve iyimser tutacak. İş ile ilgili büyüme beklentileri olacak. Rahatlama havasında olacak ve yoğun programınıza bir mola vereceksiniz, böylece ailenizi bir seyahate çıkarmaya karar verebilirsiniz. Yakın zamanda evlenenler, yeni bir aile üyesine sahip olduklarını öğrenebilirler. Bazılarınız yurtdışına seyahat etme fırsatları bulabilir. İş hayatı ile ilgili kalıcı zorluklar çözülecektir. Egzersiz için de biraz zaman planlamaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Ekimde sizin için yoğun bir dönem olacak. Bir sürü bitmemiş iş olacak ve onları tamamlamak yoğun konsantrasyon gerektirecek. Son teslim tarihlerini yerine getirebilmeniz için iş yükünüzü işyerinde dikkatli bir şekilde çalışın. Gereksiz maliyetler ortaya çıkabilir ve mali durumunuzu etkileyebilir. Buna göre harcayın. İş yoğunluğundan dolayı ailenizle vakit geçiremeyebilirsiniz. Ancak, aileniz sizi cesaretlendirmeye devam edecek, bu da size ilham verecek. Öğrenciler görevlerini mükemmel bir şekilde yapacaklar. Sağlık cephesinde kulak ve göz enfeksiyonlarına karşı uyanık olun.

AKREP BURCU

Ekimde gündeminizde fazla bir şey olmayacağı için zihinsel rahatlamayı sürdürebileceksiniz. Eğitim veya öğrenme etkinliklerine katılarak bu zamanı akıllıca kullanmanız önerilir. İşletme sahipleri, para kaybetmeleri muhtemel olduğundan, şu anda herhangi bir yeni yatırım yapmaktan kaçınmalıdır. Ailenizin kaliteli zamanı artacak. Partnerinizle olan mizaç sorunları, muhtemelen bir ilişkide bazı çekişmelere neden olabilir. Bu hafta, ciddi konulardan uzak durmak en iyisidir. Başarılı olmak için, herhangi bir rekabetçi sınav için okuyan öğrenciler, ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Omurga ile ilgili rahatsızlıklar konusunda dikkatli olun.

YAY BURCU

Ekimde temiz bir nefes alacaksınız. İşleri taşımak için daha fazla şans olacak ve yeni bir teklifin kucağınıza düşme ihtimali yüksek. Bazılarınıza yeni görevler verilebilir ve yeni bir yere gitmeniz gerekebilir. Yurtdışı seyahat izni bekleyenleriniz için harika bir haber var. Girişimciler için, işlerini büyütmelerine yardımcı olacak ek yatırımlar bekleniyor. Ancak, herhangi bir belge hazırlarken dikkatli olun. Ailenizde son zamanlarda ev ortamını strese sokan herhangi bir anlaşmazlık olabilir. Daha önceki sindirim sistemi ile ilgili tıbbi durumlarınız çözülecektir.

OĞLAK BURCU

Ekimde yeni arkadaşlar edinme ve yeni ilişkiler kurma olasılığınız daha yüksek olacak. Bu, kariyer gelişiminizi artıracak ve sosyal hayatınızı aktif tutacak, her ikisi de sizi daha mutlu edecek. Yürütme yeteneklerinizi sergilemenize izin verecek herhangi bir projeye veya etkinliğe özgürce katılabilirsiniz. Finansal olarak, yeni fikirlere ve planlara yatırım yapmak için iyi bir zaman. Ancak güvenmediğiniz insanlara borç para vermekten kaçının. Ailenizle bol bol zaman geçirebileceksiniz ve ikiniz daha yakın olacaksınız. Bir akrabanın evine hızlı bir ziyaret yatıştırıcı olabilir. Manevi faaliyetlerde bulunmak, zihninizi dengede tutmanıza yardımcı olacaktır.

KOVA BURCU

Ekimde çok verimli olacak ve her görevi büyük bir heyecanla tamamlamaya çalışabileceksiniz. Orijinal fikirlerle dolup taşacaksınız ve bu fikirleri para kazanmak için kullanan iş adamları bunu iyi karlarla yapabilecekler. Gelecekteki yanlış anlamaları önlemek için, herhangi bir belgeyi imzalamadan önce dikkatlice okumanız önerilir. Yakın bir ilişkiyi içeren herhangi bir istenmeyen olay, ailenin dengesini bozma potansiyeline sahiptir. Öğrencilere çalışmalarına odaklanmaları ve çabalarının çoğunu hemen gerçekleştirmeleri talimatı verilir. Bu hafta yaralanmalara karşı savunmasız olacaksınız o yüzden dikkatli olun.

BALIK BURCU

Ekim başında yavaş hareket etmeli ve fikirlerinizi titizlikle uygulamanız gerekiyor. Bu sırada modunuz düşük olabilir ve işinize konsantre olmanızı zorlaştırabilir. Önemli bir iş yapmak yerine, bu zamanı düşünmek ve plan yapmak için kullanın. Haftanın ikinci yarısında şans sizden yana olacak ve tüm olağanüstü işleri bitirmenizi sağlayacak. Kredinizi ve borçlarınızı ödeyebileceksiniz. Arkadaşlarınız sizin için orada olacak, ancak aile üyeleriyle önemsiz konular hakkında tartışmalar evi huzursuz edebilir. Mesleği ile ilgili eğitim almayı umut edenler için bu hafta adım atmak için doğru zamandır.

ULUSALPOST.COM