Ezgi Mola Nasıl Dolandırıldığını Anlattı! Salonda Kahkahalar Koptu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından Ezgi Mola itiraflarıyla sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Ezgi Mola Nasıl Dolandırıldığını Anlattı! Salonda Kahkahalar Koptu
Yayınlanma Tarihi : 19 Şubat 2022 22:25

İbrahim Selim youtube üzerinden yaptığı yayınlarla dikkat çekiyor. Programının son konukları arasında Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'da vardı.

100.bölüme özel olarak konuklar arasında yer alan Ezgi Mola bu programda dikkat çeken itiraflarda bulundu. Büyük bir içtenlikte başından geçen olayı anlatan Ezgi Mola adeta salonda kahkahaların kopmasına neden oldu. 

TV100'ün derlediği habere göre; Merve Dizdar'ın da konukları arasında yer aldığı Bu gece programının konuklarından Ezgi Mola itiraflarıyla oldukça ses getirdi. 

kapak-123619.jpg

İbrahim Selim'in "Bugüne kadar yaptığın en büyük kerizlik neydi?" sorusu üzerine konuşan Ezgi Mola, "Ben dolandırıldım. 'Gümrükte kuzenim çalışıyor ürün mağazada 10 bin TL ise biz 2 bin TL'ye getiriyoruz' dedi. Ben de herkes için sipariş verdim. Parasını da yatırdım bu adam da mahalleden tanıdığım biriydi. Bir kafedeydik ve ben dolandırıldığımı anladım. Adamın kollarında kask üzerinde de korumalık montu varken yakasına yapıştım. Bizi öyle gören kafe çalışanları bulunduğumuz kış bahçesinin kapısını kapatıp bir daha gelmedi" dedi.