Farah Zeynep Abdullah kendisine gelen tepkilere yanıt verdi

Bergen filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah ses getirecek açıklamalarda bulundu. Ve kendisini eleştirenlere tek bir cümleyle yanıt verdi.

Farah Zeynep Abdullah kendisine gelen tepkilere yanıt verdi
Yayınlanma Tarihi : 04 Mart 2022 16:55

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle ünlenen Farah Zeynep Abdullah Türkiye gündeminden düşmüyor.

Merakla beklenen Bergen filminin galası yapıldı. Bergen filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah oyunculuk performansı kadar özel hayatıyla da dikkat çekiyor.

Son olarak kıyafet terciyle magazin gündemine düşen Farah Zeynep Abdullah'a sosyal medya üzerinden de yoğun eleştiriler gelmişti.

Farah Zeynep Abdullah'ın bu eleştirilere ne yanıt vereceği büyük merak konusu olurken tek cümlelik yanıt vermesi dikkat çekti.

13802241-728xauto.jpg

Posta gazetesinin haberine göre; Başrol oynadığı Bergen filminin galasında takım giyen ve takımı ütüsüz olan Farah Zeynep Abdullah yapılan yorumlardan sonra paylaşım yaptı.

Sosyal medyada gündem olan Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından eleştirilere cevap vererek "Ne oldu ya hani herkesin kıyafetine kimse karışamıyordu" ifadelerini kullandı.

KİLO ALDIĞI DA ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da kilo aldığına yönelik iddialar haber konusu olmuş ve Farah Zeynep Abdullah bu iddialara da kendine has tarzıyla yanıt vermiş ve tepki göstermişti.

675.jpg

Güzel oyuncu sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan oyuncular arasında yer alıyor. 

İlgili Haberler