FOX'un dizisi final yapınca Hande Erçel ile Kerem Bürsin nispet yaptı

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Sen Çal Kapımı final kararı alırken Hande Erçel ile Kerem Bürsin tatile çıktılar..

FOX'un dizisi final yapınca Hande Erçel ile Kerem Bürsin nispet yaptı
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 19:14

Yayınlandığı günden itibaren magazin gündeminden düşmediler. Hemen hemen her gün bir haberle gündeme oturdular. FOX TV ekranında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizi 50 bölümü aşkındır ekrandaydı.

Oldukça iyi bir seyirci kitlesi de olmasına rağmen dizi final kararı aldı. Bu durum muhteşem ikililer için de oldukça şaşırtıcıydı.

Çünkü Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisini herkes çok sevmişti. Dizinin çekimleri tamamlanır tamamlanmaz ikili flaş bir karar aldılar.

Güneş'te yer alan habere göre: Hande Erçel ile Kerem Bürsin, 'Sen Çal Kapımı' dizisinin final yapmasının ardından tatile çıktı.

TERCİHLERİ MUĞLA OLDU 

Tatil için Muğla'ya giden çiftten Hande Erçel, tatilden romantik bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

AŞKLARINI TAKİPÇİLERİNE GÖSTERDİLER

9.jpg

Güzel Oyuncu plajda güneşlenirken sevgilisi Kerem Bürsin ile el ele çekilen fotoğrafını etiketleyip sosyal medyasından paylaştı.

Hande Erçel tarafından yapılan Paylaşıma binlerce beğeni ve yorum geldi.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yeni bir projede yer alıp almayacakları ise henüz bilinmiyor. Ancak Sen çal kapımı hayranları bu işe oldukça üzülmüş durumda ve muhteşem ikiliyi yeniden ekranda görmek için gün sayıyorlar..