Haluk Bilginer'den iddialar üzerine açıklama! Tek kelimesi bana ait değil, hukuksal süreç başlatıldı

Oyuncu Haluk Bilginer, sosyal medyadan kendisine aitmiş gibi paylaşılan sözlerle ilgili hukuki sürecin başlatıldığını belirterek o sözlerin kendisine ait olmadığını belirtti.

Haluk Bilginer'den iddialar üzerine açıklama! Tek kelimesi bana ait değil, hukuksal süreç başlatıldı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ocak 2022 23:26

Kısa bir süre sonra Show TV'nin Ay Yapım imzalı ''Baba'' dizisinde sevenleriyle buluşacak olan Haluk Bilginer'in başı trollerle dertte.

Sosyal medyada ünlülerin fotoğraflarının üzerine yazılar yazarak saçma sapan paylaşımlar yapanların sayısı artıyor. Bu paylaşımları gerçek sanan yüz binlerce kullanıcı ise paylaşarak bilmeden yalan haberlerin yayılmasına neden oluyor. Haluk Bilginer'in fotoğrafını kullanarak üzerine Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ağır hakaretler yazan troller Haluk Bilginer'i çileden çıkardılar. 

BANA AİT DEĞİLDİR! HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI

Haluk Bilginer, sosyal medyada yayınlanan ve kendi fotoğrafının kullanıldığı paylaşım hakkında tepki gösterdi. Bilgiler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "tek kelimesi bile bana ait değildir. Muhataplarıyla ilgili hukuksal süreç başlatılmıştır" ifadelerini kullandı.

Bilginer'in açıklaması şöyle:

"Benim adımı ve fotoğrafımı kullanarak yapılan saçma sapan açıklamanın tek kelimesi bile bana ait değildir. Muhataplarıyla ilgili hukuksal süreç başlatılmıştır."