Hastaneden Diva Bülent Ersoy'u Kahreden Haber!

Diva lakaplı Bülent Ersoy aldığı haberle kahroldu. Son durum ne belli oldu..

Hastaneden Diva Bülent Ersoy'u Kahreden Haber!
Yayınlanma Tarihi : 17 Eylül 2021 21:26

Türkiye'nin en tanınmış isimlerinden olan Bülent Ersoy kötü bir haber aldı. Gelen bilgilere göre Diva lakaplı Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç'un düşme sonucu hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Mynet'in geçtiği habere göre: "Felaket Tellalı" lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Diva Bülent Ersoy'la ilgili üzücü haberi duyurdu.

"BABASINI BİR AN OLSUN YANLIZ BIRAKMIYOR"


Öte yandan konuyla ilgili haberi paylaşan Onur Akay, "Değerli sanatçımız Bülent Ersoy zor günler yaşıyor ve çok üzgün. Babası Fikret Erkoç düşerek hastaneye kaldırıldı ve kalça kemiğini kırdı. Tedavisi hastanede devam eden Fikret Bey'i, Bülent Ersoy bir an olsun yalnız bırakmıyor." ifadelerine yer verdi. 

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz geçtiğimiz yıl 89 yaşında hayatını kaybetmişti..

FİKRET ERKOÇ KİMDİR?

Fikret Erkoç ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un babasıdır. 

FİKRET ERKOÇ KAÇ YAŞINDADIR?

Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç hakkında herhangi bir biyografi bilgisine rastlanmazken 90'lı yaşlarda olduğu tahmin ediliyor.

ANNE ACISI İÇİN BÜLENT ERSOY NE DEMİŞTİ?

Geçtiğimiz yıl annesini kaybeden Bülent Ersoy bu konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş ve yaşadığı üzüntüsünü "Annem öldü, annesiz kaldım. Bir evlat kaç yaşında olursa olsun annesinin çocuğu. Anne bambaşka bir şey. Allah hepimize ömür versin, anacıklarımıza inşallah" sözleriyle dile getirmişti..

Bülent Ersoy'un babasına acil şifalar diler Bülent Ersoy'a ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.