Her Şeyler Sahte! İlişkilerde En Yapmacık 3 Burç

Bazı burçlar ilişkilerinde çok yapmacık olur ve attıkları her adımda aslında oldukça profesyonel bir yalancıdır. Akşam Gazetesi, en yapmacık 3 burç insanını paylaştı.

Her Şeyler Sahte! İlişkilerde En Yapmacık 3 Burç
Yayınlanma Tarihi : 16 Şubat 2022 23:05

Bazı burçlar vardır ki siz ağlarken ağlar siz gülerken güler. Ancak bazı burçların sizinle birlikte aynı duyguyu paylaştığına şahit olurken kafasında kırk tilki hareket ediyordur. İşte yapmacık hareketleriyle herkesin diline pelesenk olmuş 3 burcu Akşam Gazetesi paylaştı.

Bu burçlara duygu ve düşüncelerinizi aktarırken dikkat edin. Ya soru yağmuruna tutulursunuz ya eleştirilir ya da umursanmazsınız. İşte yapmacık hareketleriyle bilinen 3 burç.

Koç

Koç insanı kendini öne çıkarmayı sever. Ancak ne düşündüğünü asla tahmin edemezsiniz. Gülmek istemeseler de güler, ağlamak istemese de ağlar. Ancak her ağlamaları ve gülmeleri gerçek değildir. 

İkizler

İkizler, siyasi burç olarak bilinilir. Siz A derken ikizler insanı çoktan Z demiştir. Kılı kırk yararak, her detayı düşünürler. Adeta kafalarında kırk tilki vardır. Çoğu zaman ne yapmak istediğini anlamazsınız. Ayrıca her zaman önce kendileri gelir.

Yengeç

İlgili ve sempatik görünmeye çalışan yengeç insanı, her zaman hareket halindedir. Ancak yanınızda yengeç insanı var ise birçok hareketine şüpheyle yaklaşmalısınız. Çünkü birçok hareketi yapmacıktır.

İlgili Haberler