Her Söylediklerine İnanmayın! İşte Abartmayı Seven 3 Burç

Bazı burç insanları abartmayı çok severler. Onların söylediklerini dinlediğinizde iki kez düşünün çünkü abartma huyları öyle fazla ki. Akşam gazetesi abartmayı çok seven üç burç insanını açıkladı.

Her Söylediklerine İnanmayın! İşte Abartmayı Seven 3 Burç
Yayınlanma Tarihi : 18 Şubat 2022 22:50

Bazı insanlar duygularını coşkulu yaşarken bazıları ise dış görünüşünü olduğundan daha farklı yansıtır. Bu insanların ortak özellikleri ise burçları... 

Bazı burç insanları, anlatımlarında oldukça abartılıdır. Siz 1 çay kaşığı derken, o başkasına 1 poşet tuz olarak aktarmıştır bile... Normal yaşamlarında da her ne olursa olsun, karşı tarafa aktarırken 1'e 1000 katarak anlatırlar. Siz siz olan bu burç insanları ile konuşurken dikkat edin. Fazla abartı başınızı şişirebilir.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre abartmayı seven 3 burcu sizler için sıraladık.

Abartmayı Seven 3 Burç

Aslan

Aslanlar, gösterişine oldukça önem verir. Ancak  bu gösteriş merakı bazen abartıya kaçabilir. Aslanlar, dış görünüşüne önem verirken, diğer insanların antipatisini kazanabilir. 

Koç

Koçlar, genelde konuşurken oldukça heyecanlıdır. Mutlaka konunun bir noktasından abartı vardır. İki damla yağmur yağsa, evlerine sel basar. Ayrıca bu abartıları, giysilerine zaman zaman yansır.

Akrep

Akrepler, gizemlidir. Kendini saklamaktan çekinmeyen akrepler, sadece sözlerinde değil, eylemlerinde de abartılıdır. Manevi değeri olan bir kolyeyi, yüzbinlerce lira değerindeki pırlantaya hatta çantaya bile tercih edebilirler. Bazen de değeri bir hiç olan eşyayı almak için evini arabasını bile satabilir.