Kanal D'nin Camdaki Kız Oyuncusu Enis Arıkan'dan Aşk İtirafı! Herkes Soruyordu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ile ana kadroda yer alan Enis Arıkan, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kanal D'nin Camdaki Kız Oyuncusu Enis Arıkan'dan Aşk İtirafı! Herkes Soruyordu
Yayınlanma Tarihi : 03 Mayıs 2022 23:17

Son dönemin yükselen yıldızlarından biri olan Enis Arıkan, hem özel hayatı hem de oynamış olduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Seyircilere Enis Arıkan'ın büyük bir müjdesi vardı. Camdaki Kız dizisiyle ilgili alınan son kararı da resmen duyurmuş oldu. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları rekorlar kırmaya devam ediyor. Dizide Muzo karakterine hayat veren Enis Arıkan bu diziyle büyük ilgi görmeye başladı. Daha önce Gülse Birsel'in Jet Sosyete dizisinde de yer alan Enis Arıkan en büyük çıkışını ise Camdaki Kız dizisiyle yaptı.

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer Koroğlu içine kapanık bir karakter. Huysuz biraz da sinirli. Ancak çok zeki ve her şeyi bilen bir karakter.

Enis Arıkan gerçek hayatta ise şıkır fıkır hareketli bir tip. Ancak özel hayatında kimsenin olup olmadığı büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Enis Arıkan'ın özel hayatında birinin olup olmadığı merak edilirken ilk kez samimi açıklamalarda bulundu.

akedolrhtmwgm0za7eezs8pe16bm9jnacelqv53leenhs900-c-k-c0x00ffffff-no-rj.jpg

Posta'da yer alan habere göre; Enis Arıkan aşk hayatıyla ilgili samimi bir itirafta bulundu. 'Camdaki Kız' dizisinde Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan, Nişantaşı’nda görüntülendi. Arıkan, gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. Samimi açıklamalarda bulundu.

Ablasıyla birlikte Nişantaşı'nda alışverişe çıkan Enis Arıkan muhabirlerin ısrarlı soruları karşısında bomba bir göndermede bulundu. Muhabirler Enis Arıkan'a hayatınızda biri var mı? Şeklinde bir soru yönetti.

Enis Arıkan ise verdiği cevapta “Ablam var. Olsa ben de çok isterim ama Allah nasip etmiyor” açıklamasında bulundu. 

1629962821305-enis-0-wf-8-cover-x-zd-e-cover.jpg

SEYİRCİLERİNE DE MÜJDEYİ VERDİ

Öte yandan Enis Arıkan, rol almış olduğu Camdaki Kız dizisiyle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Enis Arıkan, dizinin reytinglerinin çok iyi gittiğini belirterek gelecek sezonda da ekranda olacağını belirtti. Şimdiye dek 2 sezondur ekranda olan Camdaki Kız dizisinin 3.sezonda da yer alacak olması seyircileri çok sevindirdi. 

İlgili Haberler