KKTC'ye iniş yapan Bülent Ersoy şok yaşadı! PCR testleri sahte çıktı gözaltındalar

Aşı olmayanlardan PCR Testi isteniyor. Ancak bazı durumlarda testlerde sorun çıkabiliyor. Son mağdur Bülent Ersoy'un ekibi oldu

KKTC'ye iniş yapan Bülent Ersoy şok yaşadı! PCR testleri sahte çıktı gözaltındalar
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 18:43

Ajanslara şaşırtıcı bir haber düştü edinilen bilgiye göre Bülent Ersoy bu akşam Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC’de ünlü bir otelde konser verecekti.

Konuyla ilgili olarak TV100'de yer alan habere göre; Bülent Ersoy’un konserinde sahne alacak orkestra ekibi Ercan Havalimanı’ndaki kontrollerde büyük bir şok yaşadılar.. 

TESTLER SAHTE ÇIKTI
 
Ekipler tarafından Yapılan incelemede korona tedbirleri kapsamında yapılan PCR testlerinin sahte olduğu anlaşıldı.

8 saattir havalimanında bekletiliyorlar.. 

Öte yandan Havalimanı görevlileri PCR testlerinin sahte olması üzerine ‘Diva’ lakaplı Bülent Ersoy’un orkestra ekibini havalimanında bekletiyorlar. Nasıl bir işlem yapılacağı henüz bilinmezken Bülent Ersoy'un akşamki konsere çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Aşı olmayan vatandaşlara zorunlu olarak seyahatlerinde PCR testi zorunluluğu getirilmişti. Ekibin muhtemelen test mağduru olduğu düşünülüyor.

SIRBİSTANDA'DA BENZER DURUMLAR YAŞANMIŞTI

Öte yandan Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da da çok sayıda kişi test mağduru olmuş ve sahte testler nedeniyle gözaltına alınmışlardı. Test merkezlerinin sorunlu olduğu böyle bir durumda vatandaşlara deport kararı bile uygulanmıştı.

Bülent Ersoy'un ekibinin testleri aldığı merkezle ilgili bir inceleme yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu..