Koray Avcı'dan milyonları üzen acı haber...

Ünlü şarkıcı Koray Avcı aldığı acı haberle sarsıldı. Yayınladığı mesaj herkesi derinden üzdü..

Koray Avcı'dan milyonları üzen acı haber...
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 23:09

Koray Avcı babasını kaybetti. Aldığı acı haber sonrası yaşadıklarını sosyal medyasından paylaşan ünlü şarkıcı mesajıyla adeta milyonları ağlattı.

Babasının cenaze törenine çiçek veya çelenk istemeyen Koray Avcı bağış yapılmasını isteyerek sevenlerinin takdirini bir kez daha kazanmıştı.

Sosyal medya hesabından yarım kaldı her şey başlığıyla bir mesaj yayımlayan Koray Avcı herkesi derinden yaraladı.

TV100'de yer alan habere göre: Koray Avcı yayınladığı mesajda ”Bana böyle baktığını hiç fark etmemiştim Baba. Hiç oturup rakı da içemedik seninle. Aşık olduğumda anlatamadım sana. Çok keyifli bir çocukluk geçirdim sayende. Gençliğim çalışmakla geçti, oradan oraya. Çok göremedik birbirimizi. Tam zamanıydı şimdi. Daha yapacak çok şey var diyorduk en son. Fethiye’ye gidip biber ekip, birlikte koşu yapacaktık. Birlikte şarkı bile söylemedik. Yarım kaldı her şey. İkimiz de neye inat ettiysek, hep çalıştık. Sanki sonu yokmuş gibi. Bir şeylerden kaçmanın en güzel yolu dedik birbirimize. Artık dinlenme vakti. Annemi ve kardeşimi merak etme. Bana hep ‘devam et’ dedin. ‘Bana bir gün veda etsen bile şarkı söyleyeceksin.’ dedin. Sanırım başka çarem yok. Seni otuz yaşımda uğurladım. Sen otuz yaşında bana aldığın kasetlerle, ilk şarkılarımı ezberlettin. Bu akşam şarkı söyleyeceğiz biz baba. Hep birlikte. Belki bir gün yine birbirimize bakıp şarkı söyleriz diye… Işıklar içinde uyu Baba, seni çok özleyeceğiz” ifadelerini kullandı..

Koray Avcı'nın babası kaç yaşındaydı?

Şarkıcı Koray Avcı'nın babasıyla ilgili edindiğimiz bilgilere göre Veysel Medet Avcı 55 yaşındaydı.

Koray Avcı'nın babası neden öldü?

Veysel Medet Avcı kalp ve böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. 

Koray Avcı'nın babası Veysel Medet Avcı Pir sultan Abdal Cemevi'nde düzenlenen törenin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedildi.