Kral Kaybederse dizisinden ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ'un için flaş iddia! Sorun senaryo değil para

“Kral Kaybederse” adlı yeni dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın başrolü paylaşacağı konuşulmuştu. Diziden apar topar ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında Hürriyet Kelebek muhabiri İsmail BAYRAK dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi.

Kral Kaybederse dizisinden ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ'un için flaş iddia! Sorun senaryo değil para
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2022 15:00

Kısa bir süre sonra başlayacak olan Kral Kaybederse dizisi çok merak ediliyor. Projede aylar önceden Kıvanç Tatlıtuğ'un da yer alacağı duyurulmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir şekilde Kıvanç Tatlıtuğ projeye veda etti. Önce senaryo nedeniyle diziye veda ettiği iddia edilmişti. Şimdi ise sorunun senaryo değil para olduğunu öne sürrüldü.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Projeden çekilen Tatlıtuğ’un “kadına şiddetin olduğu bir işte yer almak istemediği” için bu kararı aldığı öne sürüldü.- Ancak öğrendiğime göre durum çok başkaymış. Yakışıklı oyuncu, dizide rol almak için bölüm başına tam 1.5 milyon lira istemiş. Serenay Sarıkaya da bölüm başına 1 milyon talep edince, yapımcı bu isimlerden vazgeçip başka oyuncu aramaya başlamış...

1481899.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ'un bu iddiaya nasıl bir yanıt vereceği büyük merak konusu oldu.