MasterChef Türkiye Yarışmasından Bir Yarışmacı Daha Elendi

MasterChef Türkiye yeni sezonuyla fırtınalar estirmeye devam ederken bir yarışmacı daha elendi...

MasterChef Türkiye Yarışmasından Bir Yarışmacı Daha Elendi
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2021 19:29

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan ve Büyük bir heyecanla izlenen MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı.

Programda Burcu, Hamza, Hasan, Emre, Sergen ve Mustafa'nın elemeye kaldığı yarışmada hayallerine veda ederek elenen isim Hamza oldu.

ELEMEYE KALAN İSİMLER?

Öte yandan elemeye kalan isimlerde belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada Geçtiğimiz hafta oynanan ilk takım dokunulmazlığı kaybeden mavi takımdan ilk aday Mustafa oldu.

Ve Yapılan oylama sonrasında da ikinci eleme adayı ise Sergen oldu.

Ayrıca yarışmada Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden ise kırmızı takım oldu.

Diğer isimler için kötü bir gelişme yaşanırken Bireysel dokunulmazlığı kazanan Tahsin, haftanın üçüncü eleme adayı olarak ise Emre'nin adını verdi.

Ve Oylamada ise en fazla adı yazılarak dördüncü eleme adayı olan kişi Hamza oldu.

Öte yandan TV8'in sevilen yarışmasında Son dokunulmazlık oyunun kaybeden mavi takım ise bu sefer Hasan ve Burcu'yu eleme adayı yaptı.

Haberler.com'un haberine göre Hamza artık yarışmada yok..

masterchef-turkiye-ye-veda-eden-yarismaci-belli-14421740-1829-m.jpg

Hamza, Emre ve Mustafa ise ikinci turda yeniden tezgah başına geçti. Yarışmacılardan ise Danilo Zanna'nın tarifiyle arancino yemeği yapmaları istendi. Şeflerin tadımından sonra Hamza ve Emre son ikiye kaldı. Şeflerin ortak kararıyla bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu.