Nihayet Athena Gökhan'ın filmi vizyona giriyor

Türkiye’de punk ve ska akımının en popüler temsilcisi Athena grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz yıllar sonra beyazperdeye geri dönüyor.

Nihayet Athena Gökhan'ın filmi vizyona giriyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 01:17

Türkiye’de punk ve ska akımının en popüler temsilcisi Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz yıllar sonra yeniden beyazperdeye geri dönüyor haberi büyük sevinç yarattı.

Başarılı yönetmen Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğini üstlendiği "Kendi Yolumda" isimli komedi türündeki filmin başrollerinde Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Tamer Levent ile Okan Çabalar gibi isimler yer alıyor.
 
Öte yandan Gerçek Gündem'de yer alan habere göre Pandemi nedeniyle vizyon tarihi bir süredir ertelelenen filmin gösterime gireceği haberini de Özgoğuz sosyal medya hesabından "Her şey olması gerektiği zamanı bekler. Zaman yolunda, kendine inanarak yürümektir hayat. Geri sayım başladı. Çok yakında vizyonda görüşmek üzere" notuyla duyurdu.

Bilindiği gibi Yıllar önce "O Şimdi Mahkum" ve "O Şimdi Asker" ve "Tramvay" filmlerinde rol alarak sinemada deneyim elde eden başarılı şarkıcı Gökhan Özoğuz, bu kez başrolünde yer aldığı film; arabasının tamiri için gittiği tamircide müzik sevdasıyla yanıp tutuşan çırak Ömer Ali ile tanışması sonucu gelişen olaylar anlatıyor..

Filmin yayınlanmadan merak konusu olması ise büyük heyecan yarattı..