Nurgül Yeşilçay Herkesten Hastalığını Gizledi! Hastalığıyla ilgili Gerçek Ortaya çıktı

Nurgün Yeşilçay'la ilgili dikkat çeken bir gerçek ortaya çıktı. Bir çok ünlü gibi oda koronavirüse yakalanmış. Ancak Nurgül Yeşilçay hastalığını gizledi.

Nurgül Yeşilçay Herkesten Hastalığını Gizledi! Hastalığıyla ilgili Gerçek Ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 11 Ocak 2022 15:34

Türkiye genelinde Koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı artarken bir yandan da vaka sayıları tırmanışa geçmiş durumda.

Çok sayıda dizi seti korona vakaları nedeniyle durdu. Özellikle medya dünyasındaki artış herkesi şaşkına çevirecek türden oldu.

Sunucu Duygu Demirdağ'dan tutun da Ece Üner'e hatta Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'a kadar çok sayıda ünlü isim koronavirüse yakalandı.

Bir çok ünlü ismin yakalandığı hastalığa sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın da yakalandığı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Son Nefesime Kadar dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay'ın da koronavirüs atlattığı ortaya çıktı.
 

Güzel oyuncunun karantinası bugün bitti. Sete çıkan Yeşilçay’a dizide güçlü bir kadro eşlik ediyor.

FOX TV'DE YAYINLANACAK

Nurgül Yeçilçay koronavirüsü atlatırken yeni dizisinin de FOX TV ekranında yayınlanacağı öğrenildi. Nurgül Yeşilçay son olarak aynı kanalda Kefaret dizisiyle sevenlerinin karşısında olmuştu.

Pastel Film’in “Son Nefesime Kadar” dizisinin kadrosunda da çok sayıda ünlü isim yer alıyor.

Bu oyuncular arasında '' Nurgül Yeşilçay (Mihri), Emre Kınay (Ferzan), Ertan Saban (Vedat), Begüm Birgören (Emel), Rojda Demirer (Gökçe), Baran Bölükbaşı (Ozan), Emre Bey (Ejder), İpek Filiz Yazıcı (Hazan), Ahmet Saraçoğlu (Taner), Elif Ceren Balıkçı (Ceylan), Bülent Alkış (Cihangir), Aysun Metiner (Şükran), Bedir Bedir (Adem), Süreyya Güzel (Birgül), Yeliz Akkaya (Suzan), Gülay Say (Betül),Türkü Su Demirel (Saliha), Burak Demir (Şahin), Yağmur Öztürk (Sevda), Mehmet Turan Doğan (Umut) ve Ali Berge (Hayri)'' gibi isimler bulunuyor..