Orhan Gencebay şaşırttı. Gülşen'den özür diledi

Orhan Gencebay geri adım atarak Gülşen'den özür diledi

Orhan Gencebay şaşırttı. Gülşen'den özür diledi
Yayınlanma Tarihi : 18 Şubat 2022 20:57

Orhan Gencebay, son dönemin tartışma konularından birisi olan sahne kıyafetleriyle ilgili "Her şeyin bir dengesi vardır, onu bulmak ve uygulamak lazım açıklamasında bulunmuş ve bu açıklamasına şarkıcı Gülşen sert tepki göstermişti.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Bu tartışmalar üzerine Habertürk'ün haberine göre; Orhan Gencebay'ın Hülya Avşar ile bir programdaki görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. 

Gülşen tartışmaya sert bir giriş yaparak  sahne aldığı bir mekanda 'Namus' şarkısını seslendirdikten sonra "Arkadaşlar, ülkemizin şarkısı bu şarkı, ilan ediyorum. 'Namuslu görünmek kimlere kalmış!' diyerek buraya nokta koymak istiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

TV8'E BAĞLANDI ÖZÜR DİLEDİ

Tüm bu yaşananlardan sonra Orhan Gencebay yeni bir açıklama yaparak "Hayatımda kimseye ne kötü bir söz söyledim ne de dedikodu yaptım. Ülkemizde herkes özgürdür. Ben 'Gülşen Hanım yanlış bir şey yaptı' demedim, demem de! Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Gülşen benim evladımdır. Bu söz, ağır bir sözdür bana. Fakat yine de belli bir ölçüde hoş görebilirim. Böyle bir sözle muhatap olmayı kesinlikle istemezdim." ifadelerine yer verdi..