Oyuncu Ceren Monay'dan, Tamer Karadağlı'ya sert tepki!

FOX TV'de oynayan Oyuncu Ceren Monay, Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalogla ilgili sert bir açıklama yaptı.

Oyuncu Ceren Monay'dan, Tamer Karadağlı'ya sert tepki!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 20:32

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog tartışılmaya günler geçmesine rağmen devam ediyor.

MORAY'DAN SERT TEPKİ


FOX TV'de Yalancı ve Mumları dizisinde rol alan Oyuncu Ceren Moray, Karadağlı’nın söz konusu gerginliğe ilişkin bugün yaptığı açıklamaya da sert tepki gösterdi.


Moray, isim vermeden paylaştığı mesajında Karadağlı’ya ödül verdirilmesini de eleştirdi.

Konuyla ilgili olarak Moray, isim vermeden olaya ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Ceren Moray, “Sanatsal hiçbir başarısı olmamasının yanı sıra, ‘merhaba’ dediği anda; hıyarlığını ve vasatlığını sahiplenmek yerine, onu örtmek için en primitif reflekslerle ‘ama o terörörö’ milliyetçiliği kasıp, magazin magazin dolaşarak bir kadının başını belaya soktuğundan emin olana kadar rahatlamayacak insanlar olduğunu anladığımız tiplere, ülkedeki en önemli sinema ödül törenlerinden birinde ödül verdirmek, bu tipleri itinayla var etmeye çalışmak da sadece bu toprakların işi. Her şey muazzam bir şekilde bu kadar mı yanlış olur, bu kadar olur” ifadelerine yer verdi..

Kaynak: Gerçek Gündem