Pınar Deniz Yükselişini Sürdürüyor! Bir Bomba Anlaşma Daha

Kanal D ekranlarında Yayınlanan Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Pınar Deniz'in Disney Plus’la anlaşma yapacağı öğrenildi.

Pınar Deniz Yükselişini Sürdürüyor! Bir Bomba Anlaşma Daha
Yayınlanma Tarihi : 06 Ocak 2022 16:07

AŞK101 dizisiyle dünyanın tanıdığı oyunculardan biri haline dönüşen Pınar Deniz şimdilerde Yargı dizisinde boy gösteriyor.

Pazar akşamları Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisi reyting konusunda 1.sırada yer alan dizilerden. Gerek televizyon gerekse sosyal medyada çok sayıda takipçisi bulunan Yargı dizisinde Pınar Deniz 'Ceylin' karakterine hayat veriyor.

Pınar Deniz'in başarıdan başarıya koşması ona yeni iş kapıları da açmaya başladı.

Birsen Altuntaş tarafından duyurulan bir haberde Pınar Deniz'in Türkiye'de dijital platformlar arasındaki yerini almaya hazırlanan Disney Plus’la bir anlaşma yapacağı öğrenildi.

Disney Plus’un Türkiye piyasasında oldukça iddialı dizi ve programlarla yer alması bekleniyor. Türkiye'de şimdilerde Netflix piyasaya hakim konumda. Disney Plus’un da piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapması özellikle Netflix'i zorlayacak görünüyor.

Birsen Altuntaş'ın kişisel internet sitesinde yazdığı yazının ilgili bölümü şu şekildeydi:

yargi-2-bolum-1-fragmani-yayinda-ceylin-oldurulen-kizin-kardesi-oldugunu-ogreniyor.jpg

Pınar Deniz, son yıllarda etkili oyunculuğu ve hanımefendi kişiliğiyle dizi ve film sektörünün en beğenilen isimlerinin başında geliyor.

Set ortamında çalışma arkadaşlarının kalbini kazanan Deniz, yapılan anketlerde Türk halkından da büyük ilgi ve sevgi görüyor. Güzel oyuncunun giderek yükselen başarı grafiği ülkemiz pazarında bomba gibi girmeye hazırlanan Disney Plus’ın da dikkatini çekti.

Son gelen haberlere göre Pınar Deniz, ünlü platformla anlaşmak üzere…

Öte yandan Disney Plus’ın Hande Erçel’le ve Elçin Sangu’yla da görüştüğü öğrenildi.

pinardeniz-v4cw.jpg