Serdar Ortaç En Büyük Hatasını Açıklayınca Kadınlar Çok Sinirlendi

Şarkıcı Serdar Ortaç en büyük hatasını açıkladı sosyal medya karıştı..

Serdar Ortaç En Büyük Hatasını Açıklayınca Kadınlar Çok Sinirlendi
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2021 14:38

Şarkıcı Serdar Ortaç yine yaptığı açıklamalarla gündem olmayı başardı. Evlendiği için pişman olduğunu dile getiren Serdar Ortaç kadınları da kızdırdı.

***

Bilindiği gibi boşanma sonrası kadınlar erkeklerden nafaka alabiliyorlar. Bu durum kanuni bir hak. Ancak bazı erkekler boşandıktan sonra bu nafaka ücretini ödemek istemiyorlar.

***

Serdar Ortaç'ın da onlardan biri olduğu ortaya çıktı. 

Beş yıl boyunca evli kaldığı model Chloe Loughnan hakkında 'Nafaka verdiğim için pişmanım' sözleriyle gündeme oturan şarkıcı Serdar Ortaç, bu kez de evlilikle ilgili pişmanlığını paylaştı.

***

Konuyla ilgili olarak Serdar Ortaç, Bodrum'da bir mekânda hayranlarıyla bir araya geldi. İki yıl önce İrlandalı model Loughnan'dan boşanan 51 yaşındaki şarkıcı evlenmeyi düşünmediğini açıkladı.

***

HERKES HATA YAPAR

Serdar Ortaç evlilikle ilgili açıklamasında, "Hepimiz hata yapabiliriz. Ben evlenmekle hata yaptım, şimdi ise evde kaldım. Bu saatten sonra evlenmeye niyetim yok" diyerek evlilik kapısını tamamen kapattı..

****

Serdar Ortaç'ın açıklamaları bazı boşanmış kadınların tepkisini çekerken bazı erkekler ise Serdar Ortaç'ın açıklamalarına destek verdi

Kaynak: Ulusal Post - Güneş