Serdar Ortaç'ın Erdoğan'a Övgü Dolu Sözleri! Muhalefetten çekinmiyorum dedi ve ekledi

Serdar Ortaç gündem olacak açıklamalar yaparak muhalefeti kızdıracak sözler söyledi.

Serdar Ortaç'ın Erdoğan'a Övgü Dolu Sözleri! Muhalefetten çekinmiyorum dedi ve ekledi
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2022 16:01

Bir dönem borçları nedeniyle gündem olan Serdar Ortaç bir devlet bankası hakkında yaptığı yorumlarla olay olmuştu. Borçlarıyla ilgili yapmış olduğu açıklamada “Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası, ‘Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye verir miyiz evlat?’ dedi ve borcumu 8 ay erteledi” açıklamasında bulunmuş ve o sözler muhalefet tarafından sert sözlerle eleştirilmişti.

Ayrıca Serdar Ortaç açıklamasının devamında : “Ama özel banka olsa belki donumu alırdı'' şeklinde konuşarak söz konusu devlet bankasını da öve öve bitirememişti.

Serdar Ortaç bu kez muhalefeti kızdıracak açıklamalara imza attı. Atılan adımların 10 numara olduğunu belirten Serdar Ortaç ayrıca iktidar ve Erdoğan'a da tam desteğini iletti. 

En Son Haber'in aktardığına göre; Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, dijital bir platformda yayınlanan 40'ın yeni bölümüne konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan Ortaç, Türkiye gündemine dair pek çok soruyu yanıtladı. Artık muhalefet cephesinden tepki almaktan korkmadığını dile getiren Ortaç, "Ben Tayyip ağabeyi, Emine ablamı kişilik olarak seviyorum." dedi.

"HÜKÜMETİ DESTEKLİYORUM"


"Eskiden muhalefet kızmasın diye temkinli konuşuyordum, artık temkinli konuşmuyorum. Her geçen gün görüyorum ki, bütün atılan adımlar 10 numara. Evet Cumhurbaşkanımızın, hükümetin yaptığı her adımı destekliyorum.