Simit Önerisiyle Tepki Çeken, Hülya Avşar 1 saat için 800 bin TL istedi!

Hülya Avşar yine gündemde bu kez simitle değil istediği ücretle..

Simit Önerisiyle Tepki Çeken, Hülya Avşar 1 saat için 800 bin TL istedi!
Yayınlanma Tarihi : 26 Şubat 2022 18:21

Geçtiğimiz günlerde ekonomik kriz hakkında açıklamalarda bulunan Hülya Avşar gerekirse simit yiyeceğiz çıkışıyla gündem olmuş ve herkesin tepkisini çekmişti.

Sonrasında ise yaptığı açıklamalarda bu sözünün arkasında durduğunu dile getirmişti. Senelerdir ünü sayesinde oldukça lüks bir hayat yaşayan Hülya Avşar'ın bu sözleri çoğunluğu yoksulluk sınırının altında yaşayan vatandaşlarda tepkiye yol açmıştı.

Hülya Avşar yeniden Türkiye gündemine oturdu. Ancak bu kez Hülya Avşar ekonomi ya da siyaset yorumuyla gündeme gelmedi. Bir açılış için istediği rakamla gündeme geldi.

Sosyal medyanın diline bir kez daha düşen Hülya Avşar'a anlaşılan simit sarayı açmak için para gerekiyor diyenlerin olduğu görüldü.

60369e2e66a97c3b438c82ce.jpg

Peki Hülya Avşar'ın böylesine tekrar gündem olmasına neden olan olay neydi?

Yasemin.com'un derlediği habere göre;  Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bir güzellik merkezinin açılışına katılmak için dudak uçuklatan bir ücret istedi.

Magazin dünyasının önemli isimleri programlardan ve konserlerden aldıkları ücretlerle dönem dönem gündeme geliyorlar.

2557909.jpg

Özellikle son zamanlarda birçok ünlünün katılım sağladığı güzellik merkezlerinin açılışlarında istenen ücretler ise dudak uçuklattı. 

HÜLYA AVŞAR TÜM ÜNLÜLERİ SOLLADI


Güzellik merkezi açılışına katılmak için İrem Derici'nin 150 bin TL, Ebru Yaşar'ın 120 bin TL, Seda Sayan ve Gülben Ergen'in 100 bin TL istediği öğrenilirken Hülya Avşar'ın talep ettiği rakam herkesi şoke etti.

SAATİ 800 BİN TL DEN KAPI AÇTI


1 saat açılış töreninde 2 playback şarkı söylemek için Hülya Avşar'ın istediği ücret tamı tamına 800 bin TL. 

İlgili Haberler