Sinan Akçıl'dan Flaş Açıklama. Burcu Kıratlı ile boşanıyoruz

İkinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanma iddiaları gündemden düşmüyordu. TV8 Kanalında 2.sayfa programında boşanma iddiaları resmen doğrulandı.

Sinan Akçıl'dan Flaş Açıklama. Burcu Kıratlı ile boşanıyoruz
Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2022 15:52

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın boşanacakları öne sürülmüştü. İddialar resmen Sinan Akçıl tarafından doğrulandı. İkili daha önce de tekrar boşanma kararı almış ve ayrılmışlardı. Sonrasında yeniden nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı samimi birliktelikleriyle dikkat çekiyorlardı.

Bugün magazin dünyasına bomba gibi düşen iddianın perde arkası ise TV8 kanalında yayınlanan 2.sayfa programında resmen doğrulandı.

Sinan Akçıl boşanma iddialarını doğruladı.

Öte yandan Sinan Akçıl'ın Yarın sabah tv8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına da konuk olacağı gelen bilgiler arasında.

Burcu Kıratlı'nın sosyal medya hesabından Akçıl soyadını kaldırması da dikkatlerden kaçmadı. 

Mynet'in aktardığı habere göre Burcu Kıratlı daha önceki bir açıklamasında "Evet, şu an bir boşanma durumumuz var ama beklemedeyiz. Asla aldatma yok. Araya üçüncü kişiler girdi. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik"  ifadelerine yer vermişti.

Bu açıklamaların hatırlatıldığı Sinan Akçıl o sürecin olmadığını ve boşanma kararı aldıklarını resmen ilan etti.