Türkiye'de en çok nefret edilen 2 burç! Ağzıyla kuş tutsalar da onlara kimse inanmıyor

Bazı burçlar gerçekten hiç sevilmiyor! İşte Türkiye'de pek sevilmeyen o burçlar..

Türkiye'de en çok nefret edilen 2 burç! Ağzıyla kuş tutsalar da onlara kimse inanmıyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2022 23:54

Bazı burçlar gerçekten çok sevilirken bazı burçlar ise gerçekten çok eleştiri alıyorlar. Karar gazetesinde yayınlanan bir haberde Türkiye'de nefret edilen 2 burçtan bahsedildi. O burçlar gerçekten de duyanları çok şaşırttı.

İlk sıradaki burç ikizler burcu.

Peki ikizler burcu neden sevilmiyor? Gazetenin iddiasına göre İkizler iki yüzlülükle suçlanıyor.

İkizler ikizlerin burcudur. İkizler insanlarında çalkantılı bir kişilik oluşturan güçlü bir ikilik vardır. Sık sık sıcak ve soğuk arkadaş oldukları veya daha kötüsü, arkanızdan iş çeviren ve en derin sırlarınızı onlar hakkında bilmek isteyeceğiniz son kişiye ifşa eden yalancı oldukları için nefret edilirler. Hain olmayan İkizler bile biraz fazla kurnaz, kurnaz veya işbirlikçi olmaya çalıştıkları için öfkelenirler.

İkizler burcundan olanlar ayrıca tutarsız olmakla suçlanıyor.

Karamsar ve sahte davranışlara sahip olmakla suçlanan ikizler burcunun Türkiye'de pek sevilmediği öne sürülüyor.

AKREP

Bir diğer sevilmeyen burcun da Akrep burcu olduğu öne sürülüyor. Peki akrep burcundan olanlar neden sevilmiyor?

Akrep insanları doğal olarak güvensizdir ve refleks olarak duygularını ve motivasyonlarını başkalarından gizler. Bazıları bunu gizemli ve sevecen bulurken, diğerleri onların gizli doğasına ve öngörülemezliğine sinirleniyor.

Akrep'in gizliliğini birleştirmek, onların son derece değişken duygusal doğasıdır. Akrep'in etrafında yumurta kabukları üzerinde yürüyormuş gibi hissetmek kolaydır çünkü ruh halleri çok endişeli ve belirsiz olabilir. Kızgın bir Akrep'in size saldırması kadar çok az şey acıtır.

Öte yandan akrep burcundan olanlar kaprisli olmakla suçlanıyor.

AKREBİN İNTİKAMI KÖTÜ OLUR

Öte yandan ABD'de bir derginin yaptığı araştırma da dikkat çekiyor. Yapılan araştırmaya bakıldığında Akrep burcundan olanların intikamı çok sevdiği belirtiliyor.

Eğer akrep burcuyla takışırsanız vay halinize.

Gerçekten Akrep burcunun eline düşmeyin. İntikamları o kadar acı olur ki neye uğradığınızı bilemezsiniz.

SEVİLEN BURÇLAR

Sevilen burçlar da sıralanmış. Buna göre Kova, Başak, Aslan burcundan olanlar çok seviliyor. Özellikle Aslan burcu çok güvenilir olarak nitelendiriliyor.

Terazi burcundan olanlar çok sevilse de bazı durumlarda tutarsızlıkları ve kararsızlıkları nedeniyle eleştiri konusu olabiliyorlar.