Üç Kız Kardeş dizisine katılan Yiğit Dikmen: Bu hikâyeye dahil olmaktan çok mutluyum!

Yiğit Dikmen, Kanal D’nin sevilen dizisi “Üç Kız Kardeş”te akademisyen Özgür karakterine hayat vermeye başladı. Yiğit Dikmen özel hayatı ve diziyle ilgili önemli itiraflarda bulundu

Üç Kız Kardeş dizisine katılan Yiğit Dikmen: Bu hikâyeye dahil olmaktan çok mutluyum!
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2022 22:06

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi reyting rekorları kırarken dizinin kadrosu ise genişlemeye devam ediyor.

Dizide Özgür karakterine hayat veren Yiğit Dikmen, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Samimi itiraflarıyla dikkat çeken Yiğit Dikmen 'Üç Kız Kardeş' dizisindeki rolü hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

“Üç Kız Kardeş” dizisine akademisyen Özgür karakteriyle dahil oldunuz. Sete ilk gittiğinizde neler hissettiniz? sorusuna yanıt veren Yiğit Dikmen şunları söyledi

6369dae64e3fe10f18c131a1.jpg

- Diziye sonradan dahil olduğum için biraz çekincelerim vardı. Ama oyuncu arkadaşlarım o kadar içten karşıladılar ki beni sanki ilk günden beri ekibin bir parçasıymış gibi hissettim. “Üç Kız Kardeş”, gerçekten çok dokunaklı, duru ve çok güçlü bir hikâye ben de bu işin içine dahil olmaktan çok mutluyum.

- Özgür karakteri inanılmaz özgüvenli ve kuvvetli bir karakter. Kendi içinde barındırdığı bir gizemi de var. Dikkat çekici bir adam. Özgür, çok net bir karakter ama iç dünyasında farklı şeyler yaşıyor. Ben bu netlikle gizem arasındaki dengeyi kurmak üzerine yoğunlaştım aslında.

- Bu kadar sevilen bir projeye dahil olmak tabi ki çok gurur verici heyecan duyulası bir durum. Keyfim çok yerinde.

- Ben Ayvalık’ta ilk kez bulunuyorum. Havası, doğası, insanı gerçekten eşsiz. Böyle bir ortamda çekim yapmanın keyfi paha biçilemez sanırım.

Röportajın tamamı için Hürriyet'i ziyaret edin