Uzun süredir rahatsızdı.. Seren Serengil'den sevenlerini üzen haber

Uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Seren Serengil herkesi üzdü. Beyaz TV ekranlarında magazin programı sunan isimler arasında yer alan Seren Serengil fenalaştı..

Uzun süredir rahatsızdı.. Seren Serengil'den sevenlerini üzen haber
Yayınlanma Tarihi : 15 Aralık 2022 00:06

Seren Serengil hayranlarını korkuttu. Bir süredir Dumping sendromu ila mücadele eden Seren Serengil ameliyat masasına yatmıştı.

Geçirdiği mide küçültme operasyonundan sonra zor günler yaşayan Serengil, 43,5 kiloya kadar düşmüş ve organları iflas etme noktasına kadar gelmişti.  Yaşadığı zor günleri geride bırakan Seren Serengil bugün ise korkutan bir haberle tekrar gündeme geldi.

Apar topar hastaneye kaldırılan Seren Serengil tüm yakınlarını üzdü. Seren Serengil'in aniden fenalaşması hayranlarını korkuttu. Hastaneden gelecek açıklamayı merakla bekleyen Seren Serengil hayranları Posta'da yayınlanan haberle rahat bir nefes aldılar.

DURUMU İYİYE GİDİYOR

Seren Serengil'in son durumunu sevenleri merak ediyordu. Nihayet Seren Serengil'in son durumuyla ilgili bilgiler geldi. 

Amerika'dan döndükten sonra canlı yayına çıkan Seren Serengil, programın açılışını yaparken "Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsunuz" diyerek partneri Bircan Bali ve Arto'ya gönderme yaptı.
Serengil'in tepkisine sinirlenen Bali ise "Sen varken de dert çekiyoruz" ifadelerini kullanınca tansiyon yükseldi.


Sözünün kesilmesine tepki gösteren Serengil, Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme" ifadelerini kullandı. Serengil'in kendisiyle emir kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bircan Bali, "Efendim? Ben de konuşuyorum şu an.


Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika'da kaldı" diyerek sert çıkıştı. Programın ortasında fenalaşan Seren Serengil hastanelik oldu.

6399b9d6e4bfdc3c70fbddf5.jpg


Yayından erken çıkmak zorunda kalan Serengil'in son durumunu ise uzun zamandır aşk yaşadığı Mustafa Tohma Rahman paylaştı. Serengil'in müşahede altına alındığını söyleyen Tohma, "Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu.


Müşahede altına alındı, başka hastaneye sevk edildi. Merak etmeyin" ifadelerini kullandı. Söylemezsem Olmaz programını kapatırken Seren Serengil'in sağlık durumu hakkında bilgi veren Bircan Bali, "Yapımcımız Seren Serengil'in yanına gitti, sağlık durumu gayet iyi" dedi.