Yaylar hedefini belirliyorlar, Başaklar detaycılığı bırakıyor: İşte günlük burç yorumları!

15 ocak 2023 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için günlük burç yorumları! Bugün burçları çeşitli fırsatlar ve beklenmedik sıkıtılar bekliyor. İşte günlük burç yorumları!

Yaylar hedefini belirliyorlar, Başaklar detaycılığı bırakıyor: İşte günlük burç yorumları!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ocak 2023 02:21

KOÇ BURCU

Güneş-Plüton uyumsuzluğu ile, bir proje veya bir hedef için biriyle tersleşirseniz durum karmaşıklaşabilir. Tartışmalar yaşanabilir. Açık bir dövüşe geçmeden önce, ruh halinizin daha hafif olacağı, daha az gergin olacağınız bir an bekleyin. Güneş aynı zamanda Jüpiter ile iyi açıda olduğundan, sonunda bir uzlaşma yolu bulabilirsiniz.

Partneriniz varsa partnerinizle hangi yolu izleyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz: el ele, büyük bir güvenle ilerleyin.
Yalnızsanız bir kalp kazanmak isteyebilirsiniz ama kişi karmaşık bir ilişki durumunda olabilir veya onun bir hikayeye başlaması için iyi bir zaman olmayabilir.

ASLAN BURCU

Stres, bazı zor problemlerle ilgili endişeler vererek vücudunuzu etkiler ve Güneş-Plüton uyumsuzluğu ile bugün kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Kaygı ile stres seviyenizi artırmak yerine, rahatlamanıza yardımcı olacak bir şey yapın. Örneğin, kasılmış kasları gevşetmek için bir masaj veya yavaş bir yürüyüş olabilir.

Partneriniz varsa bugün istediğiniz şey partnerinizle birlikte mutlu olmak.
Yalnızsanız aşkı arıyorsan gözlerini aç, etrafına bak: Elmanın diğer yarısı her yerde saklanıyor olabilir.

YAY BURCU

Kendinize, gücünüze tam güven duymak kolay bir iş değildir. Yeteneğinize tamamen inanın ve korkmadan gösterin. Günümüzün Güneş-Plüton uyumsuzluğu, hedeflerinizi incelemeniz ve hangilerinin peşinden gitmeye değer olduğunu anlamanız ve bunun yerine, uygun olmadıkları için hangilerini bir kenara bırakmanız gerektiğini gösteriyor. Gücünüzden en iyi şekilde yararlanmaya odaklanın!

Partneriniz varsa ilişki bir önceliktir, partnerinizle ilgileneceksiniz, birlikte geçirdiğiniz her anı yoğun bir şekilde yaşayacaksınız.
Yalnızsanız yeni tanıştığınız biriyle aranızda güçlü duygular olabilir, ilk görüşte aşk yaşayacaksınız.

BOĞA BURCU

Çok sabit düşünüyorsunuz bu nedenle işinizde bile farklı bakış açılarını, zihniyeti veya uygulama yöntemlerini kabul etmek sizin için zordur. Güneş-Plüton uyumsuzluğu sizden yeniye açık olmanızı, küçük değişiklikler yapmanızı ister, bu farklı bir düşünme biçimini gerektirse bile denemelisiniz..

Partneriniz varsa eğer varsa, anlaşmazlık nedenlerini unutun ve sizi birleştiren sevgiden yararlanın.

Yalnızsanız değerleri ve ilgi alanları sizinkiyle aynı olan bir kişiyle mesaj alışverişi veya sohbet olması mümkündür.

BAŞAK BURCU

Güneş-Pluto uyumsuzluğu, değişim arzusunu, daha coşkuyla yaşamayı vurgulayabilir. Son zamanlarda huzursuzluğu tetikleyen bazı problemler, endişeler varsa, bu tür aktiviteleri, örneğin tutkulu olduğunuz, sizi canlı hissettiren bir hobi size iyi gelecek. Her halükarda, küçük ayrıntılara takılmaktan kaçının.

Partneriniz varsa dışarı çıkmak, farklı bir şey yapmak istiyorsunuz ama partneriniz tam tersini düşünebilir. Küçük bir tartışma çıkabilir.

Yalnızsanız Genellikle tavrınızla, başkalarının soğuk, neredeyse ulaşılmaz olduğunuzu düşünmesini sağlarsınız. Ama bugün daha açıksınız ve sıcakkanlısınız.

OĞLAK BURCU

Güneş-Plüton uyumsuzluğuyla, bugün bir kişinin sözlerini yanlış anlayabilirsiniz. Size kızgın olduğu hissine kapılacaksınız ama gerçekte durum farklı. Bu kişi patron, üst veya müşteri olabilir, ancak her şeyi kişisel algılamamaya çalışın. Onun tavsiyesine uymak işe yarayabilir.
Partneriniz varsa uyum içinde olduğunuz bir Pazar.
Yalnızsanız her şeyi kontrol etmekten kaçının, akışına bırakın.

İKİZLER BURCU

Güneş-Plüton uyumsuzluğu ile, istenen sonucu elde etmek ve durumları zorlamak için güçlü bir dürtünüz vardır. Örneğin, bir durumu lehinize çevirecek şekilde manipüle edebilirsiniz. Aynı zamanda iyi Güneş-Jüpiter yönü olduğu için, astral tavsiye, olayların doğal olarak gelişmesidir. O yüzden olmayan şeyleri boşa zorlamayın.

Partneriniz varsa romantizme dalın, her şeyi organize etmekten kaçının.

Yalnızsanız Bugün için plan yapmayın, sezgilerinizi takip edin ve kim bilir bir sürpriz olabilir.

TERAZİ BURCU

Güneş- Plüton uyumsuzluğu ile, bir kişinin bir durumu kendi başına halledebilecekken size yaslandığını görebilirsiniz. Bu kişinin işlerini size hallettirmesine izin vermeyeceksiniz. Bunu burcunuzda olduğu gibi nezaket ve diplomasi ile yapacaksınız ve bir uzlaşma bulabilirsiniz.

Partneriniz varsa ruh hali değişimleri olabilir, ancak bunları kontrol altında tutmayı başarırsanız, partnerinizle uyum tam olacaktır.
Yalnızsanız bugün yalnızlık normalden çok üzüyor.

KOVA BURCU

Bugünün kapana kısılmış hissediyorsunuz. Bir şey veya birileri istediğiniz gibi özgürce hareket etmenizi engelliyorsa, size dayattıkları bir durumun tutsağı olduğunuz ve tepki verme fırsatı bulamadan acı çektiğiniz izlenimi edinebilirsiniz. Venüs-Mars uyumu, başka şeyler düşünmenizi, arkadaşlarla dışarı çıkmanızı önerir. Kafanız dağılacak ve daha özgür hissedeceksiniz.

Partneriniz varsa taviz vermeye hazır olacaksınız.
Yalnızsanız bir buluşma olabilir, bir flört filizlenecek ama kendinize birçok soru soracaksınız ve bu potansiyel hikayenin evrimini yavaşlatacak.

YENGEÇ BURCU

Herkesle iyi geçinmek, uyum içinde yaşamak istersiniz ama bazen bu mümkün olmaz ve kendinizi öne sürdüğünüz, fikirlerinizi empoze ettiğiniz için suçluluk duyabilirsiniz. Güneş-Plüton uyumsuzluğu göz önüne alındığında en iyi şey, konuşmayı başka bir güne ertelemektir.
Partneriniz varsa partnerinizin şefkatli ve güven verici varlığına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir Pazar günü.
Yalnızsanız Belirli bir kişinin yanında kalbiniz hızlı atıyor mu? İlgili kişiye bu durumu içtenlikle söyleyin.

AKREP BURCU

Hafta sonu sona ererken, kalan stres veya endişe ortadan kalkmalıdır. Güneş-Plüton uyumsuzluğu, bahsetmediğiniz korkulardan dolayı bazı gerilimleri tetikleyebilir. Endişelenebilirsiniz, mevcut iş konusunda kendinizi güvende hissetmiyor olabilirsiniz ancak bunlar çok kısa sürede kaybolacak korkulardır.

Partneriniz varsa endişe verici bir şey yok ama bugün ilişkide biraz gölgeler var.
Yalnızsanız bir başarı elde edeceksiniz, ancak bu biraz zaman alacak.

BALIK BURCU

Hızlı bir adım atarsanız, son yıllarda hayatınızın nasıl değiştiğine muhtemelen şaşıracaksınız. Yaptığınız değişiklikler yeni projeleri düşündürecek, ulaşmak isteyeceğiniz yeni özlemleri hatırlatacak. Güneş- Plüton uyumsuzluğu size netlik verir, sosyal hayatta bile daha radikal bir değişim arzusunu harekete geçirir. Başkalarının dramalarına fazla karışmayı bırakmanız muhtemeldir.

Partneriniz varsa partnerinize karşı hissettiğiniz sevgiyi tam olarak ifade edebilirsiniz.
Yalnızsanız Bir kişinin sizi sıcak/soğuk tavırları olduğu için sevip sevmediğini merak edeceksiniz.