Markete gidince 200 gramlık kahve fiyatını görenler neye uğradığını şaşırdı

Gıda ürünlerine gelen zamlar tepki çekerken markette 200 gramlık bir kahvenin fiyatı görenleri şaşkına çevirdi. Konu sosyal medyanın gündemine oturdu

Markete gidince 200 gramlık kahve fiyatını görenler neye uğradığını şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 04 Ocak 2021 18:20

Artan Hayat Pahalılığı Sürüyor. Vatandaş gelen zamlara hiç bir şekilde anlam veremiyor! Gelen Son zam ise herkesi şaşkına çevirmiş durumda... Peki O zam neydi?

Son dönemde yumurta başta olmak üzere çok sayıda gıda ürününe gelen zam vatandaşın tepkisini çekiyor. Özellikle ayçiçek yağı ve zeytinyağının yanı sıra peynir gibi ürünlere gelen zamlara vatandaş anlam veremiyor.

Asgari ücrete zam gelmiş olsa da bu ürünlere gelen zamlar yılda 1 kez değil sürekli geliyor. Haliyle vatandaş maaşlarımıza 1 kez zam gelirken yediğimize içtiğimize sürekli zam geliyor diyerek çıkışıyorlar.

Bugün medyanın gündemine düşen bir haber dikkat çekmekteydi. Haberde 200 Gramlık kahvenin fiyatından söz ediliyor.

Çok sayıda gazete ve haber sitesi konuyu manşetlerine taşıdı. Artan hayat pahalılığına dikkat çeken basın söz konusu kahvenin fiyatını ve görselini de paylaştılar.

Konuyla ilgili olarak TELE1 Televizyonunun internet sitesinde yer alan haberde şu ifadeler kullanılıyor : Türkiye’de gıda ürünlerine gelen zamlar vatandaşın cebini yakarken 200 gramlık kahvenin fiyatı görenleri şoke etti. Paylaşılan görüntüler de 200 gramlık kahvenin fiyatı 77.50 olarak görüldü ifadeleri kullanılıyor.

İşte Sosyal medyada gündem yaratan o kahve görseli...

2-001.jpg