MARS İKİZLER BURCUNDA

Mars 31.03.2019 tarihinde yani bugün itibariyle İkizler burcuna geçmiş bulunuyor. 16 Mayıs 2019 tarihine kadar İkizler burcunda kalacak. Mars Koç burcunun yöneticisi hayattaki enerjimiz şimdi İkizler burcunun temalarıyla karşımıza çıkacak. Akıl ve dil yani konuşma tarafımızı harekete geçirecektir. Bu süreç içerisinde daha çok meraklı ve araştırmacı olabilirsiniz. Öğrenme isteğiniz artabilir ve bu konuda harekete geçebilirsiniz. Aynı anda birden çok işin peşinden koşmak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler burcunun vermiş olduğu etkiyle değişken davranışlarınız olabilir. Karar vermeniz gereken durumlarda kararsız kalabilir ve karar vermeden hareket edebilirsiniz bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Yanlışlar yapabilirsiniz. Kolay ve ani öfkelenme, gelip geçici sinirlilik halleri oluşabilir. Sakin olmanızda yarar var. Marsın ikizler burcunda olması keskin ve sivri dilli olmasına sebebiyet verir. Bu süreçte daha çok konuşursunuz ve konuşmalarınız tartışmacı tarzda olur. Sinirlendiğiniz de sözel saldırılar da bulunabilirsiniz. Düşünce ve sözlerinizle meydan okuyabilirsiniz.

Bu süreçte el sanatlarıyla uğraşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda olduğu süreçte ellerinizi daha maharetlice kullanabilirsiniz. Bu süreçte birden fazla projeye başlayabilirsiniz. Başladığınız projeden sıkılıp yenisine başlayabilirsiniz. Sonunda yarım kalmış birden fazla projeniz olur. Enerjinizi kontrol ederek Projelerinizi tamamlamaya çalışın.

Önceki ve Sonraki Yazılar