MART 2019 BURÇ YORUMLARI

Baharın başlangıcı ve astrolojik yılbaşının olduğu; doğanın artık kış uykusundan uyanacağı bir ay olan Mart ayında burçları neler bekliyor? Mart Ayında Uranüs Boğa burcundaki hareketine 6 Marttan itibaren başlayacak. Aynı zamanda Mart ayında Merkür Retrograde hareketinde olacak. Her zaman ki gibi hatırlatmakta yarar görüyorum; hem burcunuzun yorumunu hem de yükselen burcunuzun yorumunu okumayı unutmayınız. 
 
KOÇ BURCU: Bu ay sağlığına dikkat etmelisin. Özellikle ayak sağlığınıza dikkat ediniz. 7 Mart'ta gerçekleşecek yeniay ile birlikte ayak sağlığınızda problem yaşayabilirsiniz. Ayak ağrıları çekebilirsiniz. Yine 7 Mart'taki yeni ay iç dünyanıza dönmenizi sağlayacak. Bu süreçte kendi iç sesinizi dinleyeceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla iletişim kurarken sevgi dilinizin daha nazik olmasına özen gösteriniz. Sevdiklerinizle kavgalardan uzak durunuz. Boş kıskançlıklar yapmayınız. Bu ay imaj değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelecektir. İşinizde disiplinli ve yoğun çalışma yapmanız gerekecek.
 
BOĞA BURCU: Bu ay maddi kaynaklarınıza dikkat edin. Dolandırılma ve kandırılma riskiniz çok yüksek dikkatli olun. Merkür Retro hareketini yaptığı Mart ayında özellikle bir evrak imzalayacaksanız dikkatli olun. İşinizle alakalı kariyeriniz de yükselmek için ani atılımlar yapabilirsiniz. Bu girişim isteğinizi ertelerseniz sizin için çok iyi olacak. Uranüsün Merküre yapmış olduğu açı maddi kayıplar getirecektir. Uranüs Boğa burcuna geçtiği için hayatınızda ani olaylar yaşayabilirsiniz.
 
İKİZLER BURCU:  Sosyal ortamlara gireceksin. Arkadaşlarınla daha çok görüşeceğin bir ay seni bekliyor sevgili ikizler. Yalnız bu ortamlar da konuşmalarına dikkat etmelisin. Yönetici gezegenin Merkür Retro hareketini yapıyor. Arkadaşlarınla konuşurken ben biliyorum benim dediğim doğru gibi inatlaşmaların problemlere sebebiyet verebilir. Yine sosyal çevreniz tarafından aldatılabilirsiniz temkinli olunuz. Çıkmak istediğiniz bir yolculuk varsa bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
 
YENGEÇ BURCU: Kariyer ve çalışma alanında iletişim problemleri görülebilir. İletişimden kaynaklı yeni iş fırsatları kaçırılabilir. Sosyal çevrenizde ani değişiklikler, arkadaşlardan ayrılmalar yaşanabilir. Eşinizden ya da aile büyüklerinizden gelen finansal kaynaklarda bu ay bir azalma yaşanabilir. Bütçenizi iyi planlayınız. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda kısıtlanmalar yaşanabilir. Daha temkinli olun Merkürün Retro olduğunu unutmayınız. Haritanızda Merkürünüz Retro değilse iletişim problemleri yaşarsınız.
 
ASLAN BURCU: Yoğun seyahatlerin olacağı bir ay geçireceksiniz. İşlerinizi disiplinli ve ciddiyetle yapacağınız yoğun bir ay sizi bekliyor. Kariyer de pozisyon değişiklikleri gündeme gelebilir. Bu ay patronlarınızla kavgadan uzak durunuz. Sinirlerinize hakim olunuz. Aldanma ve aldatılma olaylarına karşı dikkatli ve temkinli olunuz. Maddi olarak destek aldığınız eşiniz ya da aile büyükleriniz varsa bunlardan gelecek maddi kaynaklarda azalma olacak. Buna bağlı olarak yapacağınız işlerde önünüzü göremeyebilirsiniz. 
 
BAŞAK BURCU: Sezgilerinin artacağı aynı zamanda iç dünyanda seni yaralayan ve üzen her ne varsa bunu değiştirmek için, duygu ve düşüncelerini dönüştürmek için sezgilerine kulak vermelisin. Aile içi problemler yaşayabilirsin. Sevdiklerinle tartışmaktan kaçın. Çocuğu olanlar çocuklarıyla aralarındaki iletişimi ciddi ve disiplin çerçevesi içinde tekrar ele alabilirler. Özgürce tavırlarınız sevdiklerinizi rahatsız edebilir. Ortaklıklarda aldatıldığınızı duyabileceğiniz gibi bu süreçte aldatılabilirsiniz dikkatli olunuz. 


TERAZİ BURCU: Bu ay ayakların hassas olabilir. Ayrıca kendi içine kapanmak ve kendi iç sesini dinlemek isteyebilirsin. Yalnız burada aşırıya kaçmamalısın. Çalışma ortamında konuşmalarına özen göstermelisin. İlişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat bunların hepsi Merkür'ün Retro hareketinden kaynaklandığını unutmayın. Kelimeleri düşünerek ve tartarak konuşun. Aile içi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara fazla güvenmeyin.

AKREP BURCU: Maddi kaynaklarınız da değişimler olabilir. Ani iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde geçmişten gelen problemler gün yüzüne çıkabilir. Aile içindeki huzuru bozmak isteyen insanlar olabilir. Dikkatli olun. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yakından ilgilenmelidir. Onların hayallerini gerçekleştirmek sizi rahatlatacaktır. Hislerinizin yüksek olacağı bir ay sizleri bekliyor olacak.

YAY BURCU: Maddi kaynaklarınız azalabilir. Geçmişten kalma bir borç karşınıza çıkabilir. Aile içi konuların daha çok gündeme geleceği bir ay olacak. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken konu iletişim kaliteniz. Merkür Retro da ve Şiron ile kavuşumda olacak. Bu süreçte yapmak istediğiniz hayaliniz ne ise onunla ilgili bir girişime kalkışmayınız. Önünüzü net göremeyebilirsiniz ve pişman olursunuz. Bu ay eğlenmek isteği içerisine girebilirsiniz. Uranüsün açılarının sert olduğunu düşünürsek eğlenmek, şans oyunları gibi aktiviteleri önermem. Çok çalışmak isteyebilirsiniz ama dinlenmeyi ihmal etmeyiniz.

OĞLAK BURCU: Maddi konularda aldatılabilirsiniz aman dikkat diyelim. Sağlığınıza bu ay dikkat ediniz. Kemikleriniz, dişleriniz hassaslaşabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminize biraz daha özen göstermelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.  Aile içinde çıkabilecek olası tartışmalara dikkat edin. Kavgaya dönüşmesine izin vermeyin. Eris ve Uranüs aile içi problem yaşamanıza, ani olaylara sebebiyet verebilir dikkatli olun.

KOVA BURCU: Maddi kaynaklarında artma olabilir. Yakın çevrenizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bu ay ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir ay. Bu ay eşinizle olan ilişkinizde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Gökyüzünde Venüs Juno  arasındaki 120° açı sevginizi ve aşkınızı destekleyecek. Güzel anlar yaşayabilirsiniz. Suyla gelecek kazalara karşı dikkatli olunuz.

BALIK BURCU: Kariyerinizde yeni ay ile beraber sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade edemeyeceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. İş görüşmesine gidecek olanlar burada kendini ifade etmekte sıkıntılar yaşayacak. Maddi kayıplara sebebiyet verebilir. Sosyal çevrenizle daha az görüşebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz.  

Önceki ve Sonraki Yazılar