• BIST 101.569
  • Altın 227,254
  • Dolar 5,3015
  • Euro 5,9900
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 16 °C

Maski Çalışanlarına Sürekli Eğitim Veriliyor

Maski Çalışanlarına Sürekli Eğitim Veriliyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'na göre "Çok Tehlikeli" sınıfında değerlendirilmesinden dolayı çalışanlarını eksiksiz...

MASKİ Genel Müdürlüğü, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'na göre "Çok Tehlikeli" sınıfında değerlendirilmesinden dolayı çalışanlarını eksiksiz bir şekilde eğitimden geçiriyor. Genel Müdür Coşkun, İSG eğitimlerine aralıksız devam edeceklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde yürüttüğü çalışmalarda personellerine yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi vermeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü; Akhisar, Salihli ve Manisa Merkez'de olmak üzere toplam 210 çalışanına "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" verdi. MASKİ Genel Müdürlüğü İş sağlığı ve Güvenliği uzmanlarının yanı sıra Psikolog Ece Gümüş eşliğinde eğitimler tamamlandı. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında verilen ilk yardım eğitimini alan personel sınava tabi tutularak, başarılı olanlar "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım ve Başarı" sertifikası almaya hak kazandı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleriyle MASKİ çalışanlarının daha da bilinçlendiklerini belirten MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerini Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında çalışanlara yönelik her yıl düzenli olarak 16 saatlik "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" seminerlerimizi bitirdik. Bu kapsamda, MASKİ Genel Müdürlüğü olarak eğitimlerimizi eksiksiz bir şekilde tamamladık. Toplam 210 personelimizi bu kapsamda eğitimden geçirdik. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak işin yapılan niteliğine göre "Çok Tehlikeli" sınıf içerisinde değerlendiriliyoruz. Personellerimizi bundan dolayı eksiksiz bir şekilde eğitimlerden geçirerek İş Sağlığı ve Güvenliğine gerekli önemi vermeye devam edeceğiz" dedi.

Maski Çalışanlarına Sürekli Eğitim Veriliyor

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim