MasterChef Ayyüce yaptığı itiraflarla herkesi ağlattı. Herkes dinleyince göz yaşı döktü

MasterChef Ayyüce yaptığı itiraflarla herkesi ağlattı. Herkes dinleyince göz yaşı döktü

MasterChef'e geçtiğimiz haftalarda veda eden Ayyüce Kamit, konuk olduğu Youtube kanalında samimi açıklamalarda bulundu.

MasterChef'te birkaç hafta önce elenerek yarışmaya veda eden Ayyüce kamit, eski yarışmacılardan Uğur Kardaş'ın Youtube kanalına konuk olarak katıldı. 

Eleme gecesi yaptığı konuşma ile herkesi ağlatan Ayyüce, İstanbul'a nasıl geldiği, okuduğu ve neden penceresi olmayan evde yaşadığına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Paran yok nasıl özel okulda ders aldın!

Aşçı olmayı kafayı koymuştum ama memleketim olan Sakarya'dan geldiğimde cebimde hiç param yoktu diyen Ayyüce, İnsanlar bana özel okulda nasıl okuduğumu soruyorlar ama babamın çektiği krediyle okudum dedi.

Babasıyla arasında geçen konuşmaya da değinen Ayyüce, "babama hayatım boyunca arkamda olmayabilirsin ama bu yolda yürümeliyim." dedim.

Okulum devam ederken onların ayarladığı bir yerde staj yapmaya başladım ardından 1700 liraya iş teklifi aldım ve tecrübesiz olduğum için kabul ettim diyen Ayyüce, kaldığım yurttaki kızlarla anlaşamadık beni istemediler, gidip bir apartmanın bodrum katında sonradan yapılan bir göz odada yaşadım dedi.

Tuttuğu ilk evin Şişli'de olduğunu belirten Ayyüce, bir odası ve tuvaleti vardı tavanda bir penceresi vardı ama apartman boşluğuna bakıyordu, hiç güneş görmeyen bir evdi bu yüzden çok karanlıktı. Dışarı çıkıp güneşi her görüşüm bana umut oldu ve "o ev beni daha da güçlendirdi." dedi. 

İlgili Haberler