MasterChef Bittikten Sonra Mehmet şef Bilinmeyen her şeyi tek anlattı

MasterChef Bittikten Sonra Mehmet şef Bilinmeyen her şeyi tek anlattı

MasterChef Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Şef Mehmet Yalçınkaya, yarışmanın final yapmasının ardından merak edilen her şeyi açıkladı...

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen MasterChef Türkiye yarışması Ocak ayının ilk haftası final yaptı. Yarışmada finale Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu kaldı. MasterChef'in 2021 şampiyonu olmak isteyen yarışmacılar günler süren mücadele verdi ve yarışmayı Serhat Doğramacı kazandı.

MasterfChef Türkiye'nin final yapmasının ardından izleyiciler de sezon boyunca yaşananları merak edip araştırmaya başladı. Yarışmanın final bölümünde sezon boyunca ekranda yaşananlara ve yapılan yemeklere ne olduğuna dair videolara yer verilse de izleyici bununla yetinmedi.

Mehmet Şef Bilinmeyenleri Anlattı!

 3 sezondur MasterChef Türkiye yarışmasının Jüri koltuğunda oturan Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılar hakkında kimsenin bilmediklerini anlattı. Yarışmada elemenin tamamlanmak üzere ve kadronun aslında belli olduğunu belirten Mehmet Şef, pandemi nedeniyle yarışmacılara ev tutulduğunu ve bir sözleşme imzalayarak o evlere yerleşmelerini beklediklerini ifade etti. 

Yukarıda yemek yedikleri sırada programın yapımcısı İrem Kanan'ın aradığını ve aşağıda bir yarışmacı var çok uzaktan gelmiş, yarışmadan gitmeyeceğini söylüyor dediğini kaydetti. O esnada evde kalmak istemeyen bir yarışmacının sözleşmeyi imzalamayı reddetmesiyle açık oluştu ve Serhat apar topar marketten alışveriş yaparak 1 saat içerisinde bize bir yemek yaptı dedi.

Seçildiği ilk günden beri 1. olacağını iddia eden Serhat Doğramacı, Amerika'da eğitim almış ve orada çalışırken MasterChef Türkiye yarışmasına katılmak için Türkiye'ye dönmüş. Elemelerde kadronun belli olmasına rağmen gitmeyi reddeden ve karşına çıkan şandı değerlendirerek yarışmacı seçilen Serhat, MasterChef tarihine geçmeyi başardı.